Термін новини походить від «новина» і в основному являє собою програму (збір декількох новин) на телебаченні і радіо. В друкованій пресі новинами також називаються зведення новин, наприклад, у спеціальній рубриці в газеті.

Як правило, новини на телебаченні і радіо передаються кілька разів на день, починаються на початку години та тривають від двох хвилин до півгодини. Вони, зазвичай, являють собою перелік окремих новин з таких областей, як політика, економіка, наука, культура, спорт, з прогнозом погоди в кінці. Передбачається, що новини повинні бути викладені максимально нейтрально і об'єктивно, і окремо від коментарів. Вибір новин для добірки здійснюється редакцією. Новина (Hot news) - це оперативна інформація, яка представляє політичний чи економічний інтерес у аудиторії, іноді за новину видають пропаганду.Освітня реформа в Україні: думка молоді

У демократичних суспільствах становлення якісної освітньої системи є одним із пріоритетів гуманітарної сфери політики. Державна влада, як управлінська та адміністративна складова, потребує кваліфікованих кадрів, які забезпечуватимуть стабільне та чітке виконання поставлених завдань, впроваджуватимуть у життя політичні рішення.

Детальніше...
 


Сторінка 29 з 72

Відео

English version