Термін новини походить від «новина» і в основному являє собою програму (збір декількох новин) на телебаченні і радіо. В друкованій пресі новинами також називаються зведення новин, наприклад, у спеціальній рубриці в газеті.

Як правило, новини на телебаченні і радіо передаються кілька разів на день, починаються на початку години та тривають від двох хвилин до півгодини. Вони, зазвичай, являють собою перелік окремих новин з таких областей, як політика, економіка, наука, культура, спорт, з прогнозом погоди в кінці. Передбачається, що новини повинні бути викладені максимально нейтрально і об'єктивно, і окремо від коментарів. Вибір новин для добірки здійснюється редакцією. Новина (Hot news) - це оперативна інформація, яка представляє політичний чи економічний інтерес у аудиторії, іноді за новину видають пропаганду.МОН закликає НАН України припинити співпрацю з РФ

Міністерство освіти і науки пропонує Національній академії наук України переглянути пріоритети міждержавного науково-технічного співробітництва та припинити науково-технічні зв’язки з Російською Федерацією. Відповідна пропозиція міститься у листі міністра освіти і науки Сергія Квіта до президента Національної академії наук України Бориса Патона.

Детальніше...
 


Сторінка 22 з 72

Відео

English version