Новини

«Твоє право обирати»

 

«Твоє право обирати» – брошура про те: як скористатися правом виборчого голосу, як захистити себе від зловживань на виборчих дільницях, як оскаржити неправомірні дії представників ДВК тощо.

 

 

Україна під хвилею кризи

 

Економічна криза, яка дала про себе знати у вересні 2008 року, поглиблюється, набуває дедалі ширших вимірів, розповсюджуючись на грошово-кредитну, фіскальну, соціальну сфери, невпинно погіршуючи соціальне самопочуття та очікування суб'єктів ринку й пересічних громадян. На жаль, суспільство виявилося не готовим протиставити викликам кризи цілеспрямовану консолідовану протидію. Вкрай загрозливим феноменом є практика використання проявів кризи в якості знарядь політичного протистояння, підпорядкування антикризової політики логіці політичної боротьби. Автори брошури «Україна під хвилею кризи» аналізують проблеми, які викликали після кризи в тих чи інших регіонах України та пропонують шляхи їх вирішення.

 

 

Только 38% украинцев на работе получают соцпакет

Международный кадровый портал hh.ua провел опрос своих пользователей и узнал, что лишь 38% украинцев имеют социальный пакет на месте своей работы. 16% отечественных профессионалов признались, что в их компаниях социальные преимущества доступны лишь избранным сотрудникам. Как правило, речь идет о топ-менеджерах.

Детальніше...
 

Місцеве самоврядування та місцевий розвиток. Аналіз зробленого та погляд на майбутнє (2008-2010р)

Попередній розвиток місцевого самоврядування протягом 1997-2007 років та глобальна криза, що розпочалась 2008 року, показали, що вкрай назріла необхідність проведення  реальних реформ місцевого самоврядування .

Детальніше...
 

Міграційний потенціал молоді України, Азербайджану та Росії

Що спонукає молодь до постійних пошуків кращого життя за межами власної країни? Респонденти усіх трьох країн називають три основних причини, що спонукають їх шукати кращих можливостей для реалізації власних потреб і інтересів: економічні, фінансові, соціально-культурні. Набагато рідше вони указують на політичні і національні причини.

Детальніше...
 

Твоє право обирати

 

«Твоє право обирати» – брошура про те:  як скористатися правом виборчого голосу, як захистити себе від зловживань на виборчих дільницях, як оскаржити неправомірні дії представників ДВК тощо.

 

 

 

Місце виборчих технологій у житті громадян

 

На сучасному етапі розвитку української держави маємо немалий досвід виборчих кампаній. Процес підготовки та власне вибори увійшли у наше життя та займають більше часу, ніж планомірна робота владних структур. Мабуть українське суспільство вже й не може уявити собі, що з екранів телевізорів та білбордів до них не будуть звертатися кандидати на ту чи іншу посаду.

Детальніше...
 

Міфи та реалії боротьби з молодіжним безробіттям


У наш час стало популярним обговорювати проблему безробіття. За даними Державної служби   зайнятості, щоденно лави безробітних поповнюють 9–12 тис. чол. Головна їх частина — ініціативні, мобільні, освічені та перспективні люди — молодь. Наявність високого рівня безробіття свідчить про нестабільність в економіці та має негативні соціально-економічні наслідки для країни.

Детальніше...
 

Професійність і чесність — запорука успішного депутатства

 

Нещодавно мені довелося стати свідком такої розмови: старенька бабуся розповідала, як все життя працювала, трудилася для держави, а в старості змушена бідувати. З гіркотою у голосі вона жалілася, що її пенсії найчастіше вистачає лише на хліб. А таких бабусь в Україні мільйони. Мене хвилює глибока образа цих людей на державу. Я подумала, що у зовсім недалекому майбутньому ця проблема зачепить моїх близьких.

Детальніше...
 

З чим прийдеш, те й почуєш

 

Привіт, людино, ти читаєш моє статтю. Мене звуть Михайло, мені 22 роки і для когось я проблема, а для когось — надія. Зважаючи на те, що ці хтось різні, а я в обох випадках той самий, проблема полягає в них, а може й у тобі, любий мій читачу.

Детальніше...
 


Сторінка 32 з 32

Відео

English version