Новини

Бачення майбутнім Президентом зовнішньої політики України

Сьогодні, 17 травня. Сьогодні День Європи в Україні. Залишилось близько тижня до фіналу передвиборних перегонів кандидатів у Президенти. Серед передвиборчих програм важко знайти оригінальність та якісно нове бачення розвитку України. Проте, очевидно, не на це роблять ставку кандидати, а більше на гучні гасла, власну епатажність і вже наявний базовий електорат політичних сил чи регіонів, які вони представляють.

Детальніше...
 

Результати аналізу правозахисниками програм кандидатів у Президенти

Жоден з кандидатів у Президенти України не представив всеохоплюючу програму, що б відображала безумовну повагу до всіх прав людини та чіткий намір проводити системні зміни у законодавстві та на практиці, заявила Amnesty International в Україні 16 травня 2014 року, за десять днів до позачергових виборів у Президенти.

 

Детальніше...
 

Рейтинг: найкраща освіта у світі - в Південній Кореї

Південна Корея очолила рейтинг світової освіти, укладений на замовлення авторитетної освітньої компанії Pearson.

Детальніше...
 

ТСК назвала винних у розгоні студентського Євромайдану і передала дані в ГПУ

Тимчасова слідча комісія Верховної Ради дійшла висновку, що за розгін студентського Євромадану несе відповідальність екс-глава МВС Віталій Захарченко і його злочинна організація.

Детальніше...
 

Рада ухвалила за основу закон про вищу освіту

Верховна Рада України ухвалила за основу у першому читанні закон №1187-2 про вищу освіту у редакції нардепа Віктора Балоги.

Детальніше...
 

Азербайджанська молодь в Україні закликала українців до єдності

Спілка азербайджанської молоді в Україні, яка об'єднує азербайджанську молодь, що народилась і проживає в Україні, а також студентів із Азербайджану, підготувала відео звернення до громадян України під назвою "Ми різні, але ми єдині".

Детальніше...
 

Україна і ЄС підписали політичну частину угоди про асоціацію

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк та глави держав і урядів 28 країн Європейського Союзу 21 березня підписали політичну частину угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом.

Детальніше...
 

МОН: абітурієнти Криму зможуть пройти ЗНО

Попри складну політичну ситуацію, Міністерство освіти і науки України гарантує, що абітурієнти з Автономної Республіки Крим матимуть змогу в 2014 році пройти зовнішнє незалежне оцінювання і на цій підставі вступати до вищих навчальних закладів України.

Детальніше...
 

Володимир Гройсман: "Влада буде децентралізована. На запуск реформ у нас — місяць"

Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Володимир Гройсман ділиться планами з реформування місцевого самоврядування. До цієї роботи, за його словами, будуть залучатися люди, які досконало знають цей напрям, а отже, можуть забезпечити реалізацію реформ. До таких експертів Віце-прем'єр відносить президента Української асоціації районних та обласних рад Сергія Чернова.

Детальніше...
 

100 днів Міносвіти: план дій

У рамках програми діяльності Кабінету Міністрів України на 100 днів Міністерство освіти і науки розробило свій план дій, котрий можливо розпочати і частково виконати за цей короткий період, про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти.

Детальніше...
 


Сторінка 10 з 32

Відео

English version