Новини

Один із пріоритетів нового президента – боротьба з корупцією

Боротьба з корупцією – один із пріоритетів нового президента.

Детальніше...
 

Обіцянки кандидатів у Президенти щодо економічного розвитку української держави

Напередодні виборів Президента в електронних медіа можна знайти багато цікавих аналітичних матеріалів , в яких аналізуються програми основних кандидатів. І це правильно, адже громадяни знову починають придавати велике значення не просто особистості кандидата, але і його поглядам, програмам, можливостям, попереднім досягненням.

Детальніше...
 

Оновлення влади - вимога часу!!!!

Події останніх місяців в Україні викрили величезну проблему нашої держави. Це криза влади, яка проявляється у неефективній роботі владних структур, закритості соціальних ліфтів, відсутності нових професійних політиків, яким би довіряли люди.

Детальніше...
 

Підвищення рівня зайнятості населення та зниження безробіття в Житомирській області

Проблема зайнятості та можливості працевлаштування була й залишається однією з невідкладних проблем України.

Детальніше...
 

Передвиборчі обіцянки кандидатів на пост Президента України 2014 року в соціальній сфері

Соціальна сфера життя населення завжди була є і буде найголовнішою, найпотрібнішою, найболючішою для громадян, тому що саме гарантування і реалізація соціальних прав громадян, таких як право на працю, гідну заробітну плану, соціальних захист, право на житло, на достатній життєвий рівень, виплата пенсій та стипендій завжди турбує населення.

Детальніше...
 

Бачення майбутнім Президентом зовнішньої політики України

Сьогодні, 17 травня. Сьогодні День Європи в Україні. Залишилось близько тижня до фіналу передвиборних перегонів кандидатів у Президенти. Серед передвиборчих програм важко знайти оригінальність та якісно нове бачення розвитку України. Проте, очевидно, не на це роблять ставку кандидати, а більше на гучні гасла, власну епатажність і вже наявний базовий електорат політичних сил чи регіонів, які вони представляють.

Детальніше...
 

Результати аналізу правозахисниками програм кандидатів у Президенти

Жоден з кандидатів у Президенти України не представив всеохоплюючу програму, що б відображала безумовну повагу до всіх прав людини та чіткий намір проводити системні зміни у законодавстві та на практиці, заявила Amnesty International в Україні 16 травня 2014 року, за десять днів до позачергових виборів у Президенти.

 

Детальніше...
 

Рейтинг: найкраща освіта у світі - в Південній Кореї

Південна Корея очолила рейтинг світової освіти, укладений на замовлення авторитетної освітньої компанії Pearson.

Детальніше...
 

ТСК назвала винних у розгоні студентського Євромайдану і передала дані в ГПУ

Тимчасова слідча комісія Верховної Ради дійшла висновку, що за розгін студентського Євромадану несе відповідальність екс-глава МВС Віталій Захарченко і його злочинна організація.

Детальніше...
 

Рада ухвалила за основу закон про вищу освіту

Верховна Рада України ухвалила за основу у першому читанні закон №1187-2 про вищу освіту у редакції нардепа Віктора Балоги.

Детальніше...
 


Сторінка 10 з 32

Відео

English version