Новини

Президент розпустив Верховну Раду

Президент України Петро Порошенко достроково припинив повноваження Верховної Ради сьомого скликання. Вибори нового парламенту відбудуться 26 жовтня 2014 року. Про це йдеться в офіційному зверненні глави держави.

Детальніше...
 

Соціальні мережі є загрозою для водіїв - дослідження

Майже 25% відсотків молодих водіїв в Європі користуються соціальними мережами під час їзди.

Детальніше...
 

Громадянське суспільство в Україні

Питанням сутності громадянського суспільства, його ролі в управлінні державою, стану його розвитку в Україні МА присвячує брошури кожен рік. Адже, громадянське суспільство виступає основою побудови розвинутої демократії, дозволяє громадянам відстоювати та захищати свої інтереси, робить діяльність влади прозорою та підзвітною громаді, не надає можливості узурпації влади тощо. Автори статей діляться своїм баченням потреб громадянського суспільства в Україні, аналізують сучасний стан його розвитку в регіонах, де вони проживають, намагаються розробити власний рецепт вдосконалення роботи елементів громадянського суспільства в сучасній Україні.

Детальніше...
 

Політична криза та шляхи входу з неї

Автори збірки, інтерни МА, пробують проаналізувати витоки, причини та наслідки політичної кризи для України, вони дають свої рецепти  щодо формування майбутнього нашої держави. Практична більшість погоджується, що майбутнє України сьогодні як ніколи залежить від громадської позиції та вчинків кожного громадянина. Автори аналізують вплив зовнішніх чинників на політичні процеси в державі, підтримку світової спільноти. Книга писалася зразу після революційних подій тому в ній, нажаль, запитань біл

Детальніше...
 

Енергетичний чинник у зовнішній та внутрішній політиці. Нетрадиційні джерела енергії

Україна стане повність політично та економічно незалежною, коли набуде енергетичної самостійності. Маючи досить значний виробничий та науково-технічний потенціал, енергетика в Україні значно впливає на розвиток промисловості та народно-господарського комплексу. Як відомо всім на сьогоднішній день імпорт ресурсів з інших країн демонструє залежність України від енергетичних ресурсів Росії та країн Центральної Азії. Як змінити структуру економіки України та знизити енергетичну залежність України, як вирішити енергетичну проблему, які альтернативні джерела енергії та у який спосіб можна використовувати в Україні? Про все це розмірковують молоді аналітики.

Детальніше...
 

Роль опозиції в житті країни

Опозиція є обов’язковим інститутом громадянського суспільства та політичного життя в цілому. Вона вникає як певний інституційний механізм контролю за діями влади і покликана захищати інтереси політичної меншості, вона виступає ефективним засобом цивілізованого розв’язання суперечностей між інтересами різних соціальних груп, невід’ємною складовою механізму стримувань і противаг у в структурі владних відносин. Україна, проголосивши євроінтеграційний курс взяла на себе зобов’язання щодо приведення політичної системи та політичної культури у відповідність до світових стандартів. А отже і поняття опозиції її діяльності, її правових засад повинно бути переглянуто та реформовано. Своє бачення формування, реформування і функціонування опозиції в сучасній Україні розкривають автори збірки.

Детальніше...
 

Політична культура суспільства

Однією з тем цьогорічних брошур ми взяли тему політичної культури. Вона є складовою поняття культури в цілому, адже культура охоплює всі сфери суспільного життя: моральну, релігійну, соціальну, правову й політичну. Молоді автори, автор брошури намагаються розібратися в тому які основні проблеми гальмують розвиток політичної культури в Україні, чому молоде покоління аполітичне та байдуже до державних цінностей і пріоритетів, чому ми - українці такі різні, як нас усіх змінила «Революція Гідності»,як треба формувати політичну культуру населення, політиків, ЗМІ  тощо.

Детальніше...
 

Стажування в Interpol

Інтерпол, міжнародна організація кримінальної поліції, приймає заявки на стажування в Ліоні, де знаходиться Головний Секретаріат, або в одному з регіональних представництв.

 

Детальніше...
 

Екс-президент Чехії пропонує свої послуги по розподілу України

Колишній президент Чехії Вацлав Клаус запропонував свої послуги як посередника у "неминучому" процесі розподілу України, посилаючись на свій великий досвід, здобутий під час розподілу Чехословаччини.

Детальніше...
 

Депутати Держдуми: у неграмотності росіян винні американці

У Державній думі (РФ) пройшли слухання на тему низьких результатів Єдиного державного іспиту (ЄДІ) в 2014 році.

Винними в неграмотності російських школярів виявилися американці – це вони перепсували всі підручники, і витрачали на це по 40 млрд рублів щорічно.

Детальніше...
 


Сторінка 9 з 32

Відео

English version