Новини

Кращі міста світу для студентів 2015 року

Компанія QS опублікувала Рейтинг кращих міст світу для студентів 2015 року, який є доповненням до відомого рейтингу QS World University Rankings.

Детальніше...
 

ТОП-10 лобістів України в світі – 2014

Переможцем сьомого рейтингу «ТОП–10 лобістів України у світі – 2014» стала Президент Литви Даля Грібаускайте. Результати щорічного експертного опитування «ТОП-10 лобістів України у світі - 2014», який базується на експертному опитуванні, презентував  інститут світової політики.

Детальніше...
 

Порошенко: усі мають сісти за стіл переговорів, а Росія - виконати Мінські угоди

Президент України Петро Порошенко не бачить можливостей військового вирішення конфлікту з Росією та сподівається на виконання нею досягнутих ще у вересні минулого року Мінських домовленостей.

Детальніше...
 

Верховна Рада визнала Росію країною-агресором

Верховна Рада схвалила заяву про визнання Росії країною-агресором і закликає парламенти іноземних держав, міжнародні організації також визнати Російську Федерацію країною-агресором, посилити тиск на неї, а «ДНР» та «ЛНР» визнати терористичними організаціями.

 

Детальніше...
 

В українському парламенті жінки працьовитіші за чоловіків

У нинішньому парламенті найбільша за всі роки незалежної України кількість жінок - 50. Вони відповідають за гуманітарний блок роботи Верховної Ради України, більше виступають та активніше долучаються до творення законопроектів.

Детальніше...
 

Посол США: найбільший ризик для України – відсутність змін

Посол США в Києві Джефрі Пайєтт заявив, що Україна не може дозволити собі не боротися з корупцією і не реформувати економіку.

Детальніше...
 

Комітет з питань молодіжної політики очолив власник елітного київського стрип-клубу - Чесно Детальніше читайте на УНІАН

Крісло голови Комітету з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму посів Артур Палатний.

Детальніше...
 

Міносвіти планує оптимізувати мережу ВНЗ

Міністерство освіти і науки запропонувало керівникам 53 вищих навчальних закладів України визначитися щодо доцільності подальшого функціонування до завершення цього навчального року.

 

Детальніше...
 

Обіцянки депутатів

«Молодіжна Альтернатива» вирішила підготувати збірник матеріалів про обіцянки політиків у виборчих кампаніях 2014 року – обіцянки кандидатів у Президенти та політичних партій для того, щоб знати чого вимагати під час їх каденції і відслідковувати наскільки їх реальні дії відповідають задекларованим принципам.

Детальніше...
 

Оприлюднено рейтинг 50 найкращих університетських міст світу

Британська компанія Quacquarelli Symonds втретє оприлюднила щорічний рейтинг 50 кращих студентських міст світу.

Детальніше...
 


Сторінка 8 з 32

Відео

English version