Новини

Волонтерство як суспільне явище з точки зору активної молоді

Волонтерська діяльність – це дуже широке коло діяльності, яка включає і традиційні форми взаємодопомоги та самодопомоги, і офіційне надання послуг та інші форми громадянської участі. Волонтерська діяльність здійснюється на добровільних засадах та на благо громадськості без розрахунку на грошову винагороду.

Детальніше...
 

Революція гідності та її вплив на державу і суспільство

У цьому році ми вирішили видати брошуру про Революцію гідності. Учасники нашого проекту ділилися своїми рефлексіями з цього питання. Ось деякі з цитат наших авторів:

Детальніше...
 

23-25 травня 2015 р. учасники з Херсонської та Харківської областей відвідали м. Рівне

Молодь обох областей виявила велику зацікавленість у проекті. Загалом серед учасників було 70% дівчат та 30% хлопців. Нам було дуже цікаво також дослідити вік наших учасників. Виявилося, що більшість – це молоді віком від 19 до 25 років, декілька осіб були старшими. Серед бажаючих приєднатися до проекту були здебільшого представники студентської молоді різних направлень (юриспруденція, менеджмент, економіка, соціологія та соціальна педагогіка, політологія, журналістика, філологія, теплоенергетика тощо), але були й ті, хто вже працює – викладачі ВНЗ, молоді держслужбовці, журналісти.

Детальніше...
 

Кам’янець-Подільський зустрів молодь зі Сходу та Півдня

Проект «Єдність у різноманітті» досить стрімко набирає обертів, тому ми продовжуємо руйнувати стереотипи між молоддю Сходу, Півдня і Заходу України. Цього разу учасники обміну із Донецької, Миколаївської та Дніпропетровської областей завітали у королівське місто Кам’янець-Подільський. 22-24 травня активна молодь мала нагоду відвідати міську раду, ознайомитись з діяльністю громадських організацій, прослухати ряд міні-лекцій та інтерактивних тренінгів з використанням новітніх методик та практик. В останній день студенти побачили пам’ятки, якими славиться місто, дізнались, чому його називають одним із семи чудес України.

Детальніше...
 

Майбутнє україни через діалог між владою та суспільством

12 травня 2015 року ГО «Молодіжна альтернатива», Освітній проект «Школа «Політик 3D», ГО «Всеукраїнська агенція інвестицій та сталого розвитку» у співпраці з ГС «Національна молодіжна рада України» та Київським молодіжним центром праці провели круглий стіл на тему :"Майбутнє України через діалог між владою та суспільством"

Детальніше...
 

Зустріч у рамках «Тренінгу для тренерів у сфері молодіжної участі»

9 травня 2015 року учасники проекту Молодіжна Альтернатива Студенти для Парламенту» провели зустріч з 24 молодими людьми з Грузії, Вірменії Латвії та України, які працюють з молоддю та планують навчати молодь брати активну участь в житті своєї місцевої громади.

Детальніше...
 

Написання та розробка нормативно-правових актів на регіональному рівні

9 та 10 травня 2015 року ГО Молодіжна Альтернатива провела 3 тренінги на тему: «Написання та розробка нормативно-правових актів на регіональному рівні»

Детальніше...
 

Що таке Співзалежні стосунки і як вони руйнують наше життя?

Співзалежні відносини аналогічні будь-яким іншим залежностям, наприклад, наркоманії. Чому наркомана дуже тяжко позбавити тяги до наркотика? Тому що, одна ін’єкція героїну за суб’єктивною шкалою задоволення дорівнює трьомстам одиницям, тоді як оргазм дає лише сорок одиниць. Коли їх ізолюють від наркотика, вони часто говорять: «Ви навіть і не уявляєте собі того кайфу, коли я коловся героїном».

Детальніше...
 

Навчання аналізу політики та здійсненю громадського контролю за діяльністю влади

25 та 26 квітня для груп з 10 міст України МА провела тренинги «Аналіз політики. Як долучатися до управління державою. як здійснювати громадський контроль за діяльністю влади».

Детальніше...
 

Оголошується набір у другий тур обмінних поїздок для студентів зі Сходу та Півдня на Західну Україну

Якщо Ви молоді, активні, прагнете змін, плануєте жити у вільній, єдиній та суверенній Україні - ця можливість для ВАС. У рамках проекту: «Єдність у різноманітті: подолання стереотипів та конфліктів, налагодження діалогу між молоддю Сходу, Півдня та Заходу» ГО Молодіжна Альтернатива запрошує молодих, активних та небайдужих людей взяти участь у проекті обміну між студентами Сходу, Півдня та Заходу України.

Детальніше...
 


Сторінка 7 з 32

Відео

English version