Новини

Навчання аналізу політики та здійсненю громадського контролю за діяльністю влади

25 та 26 квітня для груп з 10 міст України МА провела тренинги «Аналіз політики. Як долучатися до управління державою. як здійснювати громадський контроль за діяльністю влади».

Детальніше...
 

Оголошується набір у другий тур обмінних поїздок для студентів зі Сходу та Півдня на Західну Україну

Якщо Ви молоді, активні, прагнете змін, плануєте жити у вільній, єдиній та суверенній Україні - ця можливість для ВАС. У рамках проекту: «Єдність у різноманітті: подолання стереотипів та конфліктів, налагодження діалогу між молоддю Сходу, Півдня та Заходу» ГО Молодіжна Альтернатива запрошує молодих, активних та небайдужих людей взяти участь у проекті обміну між студентами Сходу, Півдня та Заходу України.

Детальніше...
 

Чернівці 4-6 квітня 2015

Візит до м. Чернівці був дуже насиченим – в перший день під час тренінгу учасники отримали змогу дізнатися та подискутувати на такі цікаві та актуальні теми як комунікація, маніпуляція, стереотипи тощо. Цікавими були практичні завдання та інтерактивне спілкування підчас тренінгів.

Детальніше...
 

29-31 березня 2015 року – обмінна поїздка до Львова

З березня 2015 року для молодих, активних та небайдужих людей зі Сходу, Півдня та Заходу України проходить проект обміну «Єдність у різноманітті: подолання стереотипів та конфліктів, налагодження діалогу між молоддю Сходу, Півдня та Заходу».

Детальніше...
 

Обмінна поїздка до Тернополя

19-21 березня 2015 року у Тернополі висадився десант з Миколаївської, Запорізької, Херсонської та Луганської областей. Для активних молодих юдей із Сходу та Півдня України в Тернополі було зорганізовано зустрічі, семінари та інтерактивні тренінги з питань подолання стереотипів, вирішення конфліктів, демократії участі, формування та виховання активних громадян.

Детальніше...
 

Зустріч з Миколою Томенком

17 березня МА провела зустріч для інтернів у Верховній Раді України з Миколою Томенком, головою Комітету ВРУ з  екологічної політики, природокористування та ліквидації наслідків Чорнобильської катастрофи.

Детальніше...
 

Єдність у різноманітті: Подолання стереотипів та конфліктів, налагодження діалогу між молоддю Сходу, Півдня та Заходу

Першим містом, яке приймає молодь з Півдня та Сходу став Луцьк. 13-15 березня 2015 року у Луцьку відбулися зустрічі, семінари та інтерактивні тренінги з питань подолання стереотипів, вирішення конфліктів, демократії участі, формування та виховання активних громадян для студентів із Луцька, Миколаєва та Запоріжжя.

Детальніше...
 

Жодна країна не може диктувати Україні, якою має бути її Конституція – Ягланд

Генсек вважає, що розробка такого документа має бути відкритою та вважає, що оновлення Конституції України стане об'єднуючим фактором для громадян.

Детальніше...
 

Зустріч інтернів МА з народним депутатом України Тетяною Чорновол

6 березня, інтерни МА провели зустріч з представником Народного Фронту, народним депутатом України Тетяною Чорновол.

Детальніше...
 

Чи важко зараз знайти роботу — дослідження

На пошуки роботи тепер доведеться витратити півроку і більше. Кожен другий офісний працівник після кількох місяців пошуку готовий зменшити свої зарплатні очікування на суму від 5 до 30%. Решта не згодні знижувати фінансові вимоги навіть за умов безробіття, що затягнулося. Такі результати опитування Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна.

Детальніше...
 


Сторінка 7 з 32

Відео

English version