Новини

Молодь з числа ВПО

Другий етап проекту “Молодь з числа ВПО: допомогти собі та іншим у пошуку рішень нагальних проблем” пройшов у прогресивному та чудовому місті Вінниця 3-5 серпня 2015р.

Детальніше...
 

Резолюція триденного заходу «Молодь з числа ВПО: допомогти собі та іншим у пошуку рішень нагальних проблем»

У місті Вінниця 3-5 серпня 2015 року проходили обговорення, дискусії, тренінги та круглий стіл у рамках проекту «МОЛОДЬ З ЧИСЛА ВПО: ДОПОМОГТИ СОБІ ТА ІНШИМ У ПОШУКУ РІШЕНЬ НАГАЛЬНИХ ПРОБЛЕМ». У заході взяли участь близько 30 осіб.

 

Детальніше...
 

Все в ваших руках

Протягом 27-29 липня МА проводила тренинги для молодих переселенців у Харкві за проектом «Молодь з числа ВПО: допомогти собі та іншим у пошуку рішень нагальних проблем», що проходить за підтримки представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні був насиченим та цікавим для учасників.

Детальніше...
 

Молодь з середовища ВПО в Харківській області: проблеми та їх рішення на регіональному рівні

Круглий стіл «Молодь з середовища ВПО в Харківській області: проблеми та їх рішення на регіональному рівні».

Детальніше...
 

Тренинг «Аналіз розроблених муніципальних положень».

27 червня 2015 МА провела тренинг «Аналіз розроблених муніципальних положень»

Детальніше...
 

Схід і Південь в Ужгороді

5-7 червня 2015 Молодіжна Альтернатива організувала поїздку студентів із Одеської, Миколавської, Донецької та Дніпрпетровської областей в Закарпаття. Протягом трьох днів в рамках цього проекту відбулися зустрічі з видатними та знаними особистостями, семінари та тренінги з питань подолання стереотипів, вирішення конфліктів, демократії участі, менеджменту проектів, формування та виховання активних громадян для студентів із Сходу та Півдня України.

Детальніше...
 

Молодь з числа ВПО: допомогти собі та іншим у пошуку рішень нагальних проблем.

Якщо Ви молоді, активні, прагнете змін та є переселенцем - ця можливість для ВАС. У рамках проекту ГО Молодіжна Альтернатива та Представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні запрошують молодих, активних та небайдужих людей серед ВПО з Дніпропетровської, Харківської, Вінницької, Київської та Запорізької областей взяти участь у тренінгах та обговореннях.

Детальніше...
 

Вручення сертифікатів

Нарешті наступив урочистий момент вручення сертифікатів учасникам програми стажувань у Парламенті 2014-2015 року. Ми дякуємо всім за професійну роботу, бажаємо Вам  і надалі мати активну життєву позицію, жагу до знань, бажання самовдосконалення, амбітні плани, досягнути всього запланованого. Хочемо щоб Молодіжна Альтернатива стала для Вас своєрідним місточком, великими сходинками до побудови Вашої вдалої краєри. Успіхів всім ВАМ.

Детальніше...
 

«Москалі-ватніки» та «хитрі бандерівці»Долали стереотипи у Івано-Франківську

Запоріжжя, Луганськ, Одеса, Дніпропетровськ, Харків – Івано-Франківськ. Ні. Це не батл між містами України, як на перший погляд може здатися. Тим паче п’ять на одного - вже звучить несправедливо. То учасники проекту «Єдність у різноманітті: подолання стереотипів та конфліктів, налагодження діалогу між молоддю Сходу, Півдня і Заходу» вже вкотре розвінчували помилкові думки у сприйнятті один одного. Незвичними та водночас цікавими видалися для молоді зі Сходу дні з 28-30 травня. Круглий стіл в Івано-Франківській обласній адміністрації, інтерактивні тренінги, екскурсії по місту та в музей. Кому як не учасникам знати, що подорожі множать нові емоції та відкривають безмежний простір можливостей.

Детальніше...
 

Корупція в україні, як побороти цю хворобу

Тема подолання корупції – дуже актуальна тема на сьогодні, бо в Україні нагально постало питання удосконалення механізмів державного регулювання та проведення соціальних реформ у державному управлінні. Молоді автори діляться своїм баченням щодо нагальних реформ в Україні, намагаються розібратися в причинах корупції, розробити шлях подолання цієї хвороби в Україні.

Детальніше...
 


Сторінка 6 з 32

Відео

English version