Новини

Стипендії президента України 2022 у сфері мистецтв!

Держмистецтв організовує в установленому порядку роботу з надання стипендій Президента України для молодих письменників і митців у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного та естрадно-циркового мистецтва.

Детальніше...
 

Рішення для молодіжної зайнятості: вплив громадянського суспільства в Україні, Грузії та Молдов

Аналітичне дослідження «Рішення для молодіжної зайнятості: вплив громадянського суспільства в Україні, Грузії та Молдові» здійснили ГО «Молодіжна альтернатива» та ГО «Фундація «Відкрите суспільство». Проект отримав підтримку Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства. Його метою є підвищення ролі організацій громадянського суспільства у формуванні та реалізації молодіжної політики зайнятості, яка базувалась би на найкращих практиках сприяння зайнятості молоді в Україні, Молдові та Грузії. Між трьома країнами розпочато діалог про взаємне вивчення політик та інституцій, накопичення ідей, які можуть бути використані урядами цих країн для складання планів дій, спрямованих на сприяння зайнятості молоді.

Детальніше...
 

Представництво ЄС в Україні оголошує набір до Єврошколи-2021

Представництво Європейського Союзу в Україні оголошує набір студентів та випускників закладів вищої освіти на онлайн-модулі EU Study Days in Ukraine (Єврошколи), які відбудуться у березні-червні 2021 року.

Детальніше...
 

Представництво ЄС в Україні оголошує набір до Єврошколи-2021

Представництво Європейського Союзу в Україні оголошує набір студентів та випускників закладів вищої освіти на онлайн-модулі EU Study Days in Ukraine (Єврошколи), які відбудуться у березні-червні 2021 року.

Детальніше...
 

Експерти занепокоєні зростанням безробіття серед молоді, що пов’язано з відсутністю державної підтримки

В Україні, Грузії та Молдові спостерігається високий рівень безробіття серед молоді, що пов’язано з відсутністю системної державної політики зайнятості цієї категорії працездатних. Про це йшлося на пресконференції у Києві 30 жовтня, де було представлено аналітичне дослідження «Рішення для молодіжної зайнятості: вплив громадянського суспільства в Україні, Грузії та Молдові».

Детальніше...
 

Розвиток критичного мислення є запорукою професійного успіху – «День кар’єри ЄС» у Маріуполі

Європейські програми допомагають українським студентам опановувати професійні засади, отримувати м’які навички та вчать критично мислити, що є запорукою кар’єрного успіху. Про це йшлося під час онлайн «Дня кар’єри ЄС» у Маріуполі, що відбувся за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні 23 жовтня.

Детальніше...
 

Експерти прогнозують кардинальні зміни на ринку праці – перехід в онлайн та євростандарти

Найближчим часом відбуватимуться кардинальні зміни на ринку праці, відтак - і вимоги до спеціалістів будуть вже інші. Про це йшлося під час «Дня кар’єри ЄС» у Полтаві 22 жовтня, що відбувся за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні, в рамках проєкту «Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні».

Детальніше...
 

Українська молодь отримала такі глобальні кар’єрні можливості, які донедавна були недоступні - експерти

У сучасному світі є багато викликів, в тому числі пов’язаних з пандемією, водночас українська молодь отримала такі можливості кар’єрного розвитку та працевлаштування, які ще недавно були практично недоступні.

Детальніше...
 

Навчання протягом життя розвиває ключові компетенції – експерти

Принцип навчання протягом усього життя, що є одним із пріоритетів в Європейському Союзі, дозволяє розвивати ключові компетенції та досягати професійного успіху. Про це йшлося під час панельної дискусії в рамках «Дня кар’єри ЄС» у Вінниці, що відбувся 20 жовтня за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні.

Детальніше...
 

Європейський досвід є важливим для успішної кар’єри – експерти

Досвід стажування, навчання та роботи у країнах Європейського Союзу є важливою перевагою для побудови успішної кар’єри молодих спеціалістів, випускників вишів. Про це йшлося під час панельної дискусії на «Дні кар’єри ЄС» у Чернівцях 15 жовтня за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні.

Детальніше...
 


Сторінка 1 з 34

Відео

English version