Дослідження (блок новин)

Українці почали сумніватися в доцільності перебування ЧФ РФ у Криму

Кількість українців, які підтримували продовження перебування російського флоту в Криму зменшилась на на 8,4%.

Детальніше...
 

Якби найближчим часом знову відбувалися вибори до Верховної Ради України, за яку партію чи виборчий блок Ви проголосували б

Центр Разумкова провів дослідження з цього питання

Детальніше...
 

Оприлюднено рейтинг лобістів України у світі

Інститут світової політики уклав і оприлюднив рейтинг ТОП-10 "лобістів України у світі"

Детальніше...
 

Експертна оцінка Умов прийому до вищих навчальних закладів на 2011 рік

Проект Умов прийому до університетів у 2011 році, розроблений Міністерством освіти і науки, суперечить передвиборчій програмі Президента та ставить бар’єри дітям з небагатих родин на шляху до престижних ВНЗ.

Детальніше...
 

Соціологи попереджають: законопроект «Про мови» небезпечний для української

У Верховній Раді зареєстрований законопроект «Про мови в Україні», який, за словами його розробників Олександра Єфремова, Петра Симоненка та Сергія Гриневецького, ліквідує дискримінацію мов національних меншин. Зокрема, російської. Водночас, на думку політолог Олега Медведєва, який презентував дослідження Мовного балансу України, запропонований законопроект остаточно витіснить із вжитку українську мову і перетворить її на мертву мову.

Детальніше...
 

Рейтинг українських губернаторів

 

Тижневик Комментарии склав новий рейтинг губернаторів, який, у порівнянні з попереднім, дозволяє оцінити досягнення регіональної влади.

Детальніше...
 

Як влада реагує на діяльність журналістів та правозахисних організацій

 

Журналісти пишуть про правопорушення, а влада не реагує. Чи справді це так, перевіряло Рівненське агентство журналістських розслідувань. Для цього журналісти переглядали пресу Рівненської, Волинської, Житомирської, Тернопільської та Хмельницької областей і запитували у влади, як вона реагує на журналістські розслідування та антикорупційні матеріали.

Детальніше...
 

Що заважає громадським організаціям бути успішними?

З 11 серпня по 1 вересня на порталі ГУРТ проводилося опитування на тему "Найбільша перепона на шляху до успіху Вашої громадської організації". Попри те, що більшість громадян перебували в цей час у відпустках, ми отримали майже 300 відповідей користувачів порталу.

Детальніше...
 

Только 38% украинцев на работе получают соцпакет

Международный кадровый портал hh.ua провел опрос своих пользователей и узнал, что лишь 38% украинцев имеют социальный пакет на месте своей работы. 16% отечественных профессионалов признались, что в их компаниях социальные преимущества доступны лишь избранным сотрудникам. Как правило, речь идет о топ-менеджерах.

Детальніше...
 

Місцеве самоврядування та місцевий розвиток. Аналіз зробленого та погляд на майбутнє (2008-2010р)

Попередній розвиток місцевого самоврядування протягом 1997-2007 років та глобальна криза, що розпочалась 2008 року, показали, що вкрай назріла необхідність проведення  реальних реформ місцевого самоврядування .

Детальніше...
 


Сторінка 10 з 11

Відео

English version