Дослідження (блок новин)

Дедалі більше українців працюють «по-чорному»

Нелегальне працевлаштування - явище, що набирає обертів в Україні. Роботодавці не хочуть платити високих відрахувань із зарплати. Українці ж шукають роботу на будь-яких умовах.

Детальніше...
 

Корумпованість у галузі освіти найбільше турбує українців

Головним викликом для системи освіти сьогодні є корумпованість викладацького складу, яка міцно вкоренилось в українські реалії. Так вважають більшість респондентів соціологічного опитування, проведеного Фондом "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва за підтримки Альянсу Програми сприяння зовнішньому тестуванню в Україні. Зарадити проблемам вищої освіти допоможе новий закон "Про вищу освіту", впевнені у профільному міністерстві.

Детальніше...
 

Молодь не вірить, що держава допоможе їй з житлом, – дослідження

Ставлення і рівень довіри до державних програм житлового кредитування серед української молоді є критично низьким.Такий результат соціологічного дослідження оприлюднив сьогодні на засіданні «Як органи державної алоди та місцевого самоврядування забезпечують молодь житлом на Львівщині?» директор Лабораторії соціальних досліджень ЦППШ соціолог Ігор Марков.

Детальніше...
 

Рейтинг університетів світу "Webometrics".

Найавторитетнішим у світі вважається рейтинг університетів світу "Webometrics". Він складається дослідницькою групою Cybermetrics Lab, що є частиною найбільшої дослідницької групи CSIC при іспанському міністерстві освіти.

Детальніше...
 

Рейтинг найбільш шанованих працедавців України

L''oreal, Microsoft і Nestle названі найбільш шанованими працедавцями України згідно з результатами проекту Headhunter Україна і Reputation Сapital. У рейтинги брали участь 50 компаній, з яких 22 були оцінені як компанії з «дуже хорошою» і «дуже сильною» репутацією. Дослідницька частина проекту стартувала восени 2010 років в рамках глобального вивчення Global Reputation Pulse (The World''s Most Reputable Companies), що проводиться світовим лідером в області менеджменту репутації Reputation Institute. Респондентам в Україні було запропоновано оцінити рівень 50 компанії-працедавців. Відбір учасників дослідження вироблявся по наступних критеріях:

Детальніше...
 

Для більшості українців Польща «абсолютно дружня країна» – дослідження

Понад 80 відсотків українців сприймають Польщу як дружню країну. Такими є результати соціологічного опитування, профінансованого польським Міністерством закордонних справ. За словами виконавців дослідження, воно дає чітке уявлення про сприйняття Польщі і поляків українцями, про роль Польщі в економіці, культурі та зовнішній політиці України.

Детальніше...
 

Визначені країни-лідери за рівнем шкільної освіти

Організація економічного співробітництва і розвитку (ОЕСР) провела порівняльний аналіз 65 країн світу за рівнем шкільної освіти. Східні країни лідирують, а ось для деяких західноєвропейських держав результати виявилися вельми невтішними.

Детальніше...
 

Українці знову не вірять у демократію

 

Згідно з результатами опитування, проведеного соціологічною службою Центру Разумкова, громадяни України констатують зниження рівня демократії. Дані опитування свідчать, що українці невисоко оцінюють рівень демократії в українському суспільстві.

Детальніше...
 

90% українських міст живуть у борг

За даними Асоціації міст України, понад 90% українських міст живуть у борг. Основна проблема у плануванні державного бюджету: економіка регіонів ще у стані кризи, але очікування держави від українських міст залишається на докризовому рівні.

Детальніше...
 

Тривалий робочий день шкодить здоров'ю

На думку фахівців незалежного аналітичного центру Інституту Австралії, тривалий робочий день негативно позначається на психічному та фізичному здоров'ї людини.

Детальніше...
 


Сторінка 8 з 11

Відео

English version