Дослідження (блок новин)

Україна зайняла передостаннє місце в "Рейтингу прогресу"

За "Рейтингом прогресу", складеного аудиторсько-консалтинговою компанією ФБК Україна зайняла передостаннє 100-е місце. Рейтинг був складений на основі результатів найвідоміших у світі рейтингів, присвячених тим чи іншим аспектам розвитку країн світу.

Детальніше...
 

Де бажають вчитися українські студенти?

 

90% українських студентів знають іноземну мову, половина хотіла б навчатися у Великобританії

Детальніше...
 

Найбільше порушенню прав та громадянських свобод сприяють народні депутати

На думку громадян, найбільше сприяють порушенню або унеможливлюють реалізацію їхніх прав та громадянських свобод народні депутати (47,9%), міліція (45,7%) та Президент України (39,3%). «Почесне» четверте місце майже з однаковими результатами поділили між собою суди (37,9%) та кримінальні структури (37,6%).

Детальніше...
 

Хабарі у вишах: «не відходячи від кафедри»

Понад 60 відсотків українських студентів стикалися з хабарництвом у вишах, найбільше їх серед тих, хто вивчає економіку та юриспруденцію. Це – результати загальнонаціонального опитування, проведеного навесні цього року. У суспільстві нині немає запиту на якісну освіту, вважають учасники тематичного круглого столу, що відбувся у Києві. На їхню думку, «вилікувати» систему освіти зможе тільки конкуренція між вишами.

Детальніше...
 

Сучасна молодь - яка вона?

 

Сучасна молодь України, Росії, Казахстану та Польщі у своїй більшості пишається своїм громадянством, вважає корупцію найбільшою проблемою країни, в якій вони живуть, майже всі вільно володіють англійською мовою та практично не відвідують театри.

Детальніше...
 

Рейтинг найкращих вузів України 2011 року

Рейтинг найкращих вузів в Україні публікується вже в четвертий раз. Цього року, він розраховувався по тій самій методології, що і минулорічний. Не змінився і перелік вузів, що були включені до рейтингу: всього у загальному списку було оцінено 234 вищих учбових закладів України.

Детальніше...
 

Українці вважають себе вільними громадянами не зовсім вільної країни

Відносна більшість українців вважають себе в цілому вільними. Про це свідчать результати соцопитування, проведеного компанією Research&Branding Group у період з 20 по 31 березня 2011 року.

Детальніше...
 

Дедалі більше українців працюють «по-чорному»

Нелегальне працевлаштування - явище, що набирає обертів в Україні. Роботодавці не хочуть платити високих відрахувань із зарплати. Українці ж шукають роботу на будь-яких умовах.

Детальніше...
 

Корумпованість у галузі освіти найбільше турбує українців

Головним викликом для системи освіти сьогодні є корумпованість викладацького складу, яка міцно вкоренилось в українські реалії. Так вважають більшість респондентів соціологічного опитування, проведеного Фондом "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва за підтримки Альянсу Програми сприяння зовнішньому тестуванню в Україні. Зарадити проблемам вищої освіти допоможе новий закон "Про вищу освіту", впевнені у профільному міністерстві.

Детальніше...
 

Молодь не вірить, що держава допоможе їй з житлом, – дослідження

Ставлення і рівень довіри до державних програм житлового кредитування серед української молоді є критично низьким.Такий результат соціологічного дослідження оприлюднив сьогодні на засіданні «Як органи державної алоди та місцевого самоврядування забезпечують молодь житлом на Львівщині?» директор Лабораторії соціальних досліджень ЦППШ соціолог Ігор Марков.

Детальніше...
 


Сторінка 7 з 11

Відео

English version