Дослідження (блок новин)

При виборі роботи українці на перше місце ставлять зарплату, - опитування

Українські претенденти при виборі працедавця в першу чергу звертають увагу на умови праці в компанії і на якість продукту, який вони виробляють. При цьому вони переконані - репутація міжнародних компаній вища, ніж у вітчизняних.

Детальніше...
 

Лише кожний п`ятий українець вважає престижною професію вчителя.

Про це свідчать передані агентству УНІАН дані, одержані Інститутом Горшеніна під час опитування «День вчителя в Україні».

Детальніше...
 

Визначено найпрозоріші компанії в Україні

Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» презентував результати першого в Україні Індексу прозорості та підзвітності компаній. Індекс започаткований в рамках Проекту «Об'єднуємося ради реформ (UNITER)», що виконується Pact і фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Комунікаційний партнер Індексу – ESG. Генеральний телевізійний партнер – UBR.

Детальніше...
 

Рейтинг вищих навчальних закладів від редакції тижневика "Коментарі"

 

Рейтинг ВУЗів України, чиї випускники користуються найбільшою популярністю у працедавців, складено виданням «Комментарии».

Детальніше...
 

У столиці України кожен сотий житель має науковий ступін

У столиці України кожен сотий житель має науковий ступінь. Це найвищий показник в Україні. Про це повідомляє журнал WeeklyUa, який опублікував рейтинг українських регіонів "Де в Україні жити добре". Рейтинг ґрунтується на результатах першого посткризового дослідження якості життя в Україні, проведеного Міжнародним центром перспективних досліджень (МЦПД).

Детальніше...
 

Дві третини освітян вважають якість шкільної освіти посередньою

Анкетування методистів районних відділів освіти виявило, що дві третини освітян вважають якість шкільної освіти посередньою.

Детальніше...
 

ДОВІРА ДО ВЛАДИ. СТАВЛЕННЯ ДО ВИБОРЧОЇ РЕФОРМИ (РЕЗУЛЬТАТИ СОЦІОЛОГІЧНОГО ОПИТУВАННЯ ЗА СЕРПЕНЬ-2011)

 

Під час соціологічного дослідження  було опитано 1200 респондентів віком від 16 до 75 років у 48 містах та 30 селах в усіх регіонах України. При опитуванні витримані квоти за статтю й віком. Час проведення польового етапу дослідження - з 8 по 15 серпня 2011 року. Математична точність вибірки становить +/- 3%. 

Детальніше...
 

Україна увійшла в десятку найнещасніших країн світу

Згідно з рейтингом нещасних країн, Україна по "індексу нещастя" посіла 10-е місце (з 38 країн), між Португалією (9-е) і Грецією (11-е), які наразі знаходяться на межі дефолту.

Детальніше...
 

Рейтинг вищих навчальних закладів України за показниками наукометричної бази даних Scopus

 

Національна бібліотека України імені В.І. Вернадського оприлюднила Рейтинг вищих навчальних закладів України за показниками наукометричної бази даних Scopus станом на 06.07.2011р.

Детальніше...
 

Найбільш високооплачувані фахівці за підсумками червня

 

Найбільш високооплачуваними фахівцями за підсумками червня стали генеральний і фінансовий директори. Якщо середня заробітна плата гендиректора за підсумками минулого місяця склала 40 тис. грн., то фіндіректора – близько 32 тис. грн.

Детальніше...
 


Сторінка 6 з 11

Відео

English version