Дослідження (блок новин)

Більшість молоді в країні пишається, що вони українці - опитування

Більшість молоді в  Україні   пишаються   своєю  національністю  і  вважають себе патріотами своєї країни. Такі дані соціологічного опитування повідомила голова правління Українського інституту соціальних досліджень ім. Яременко Ольга Балакіріева на прес-конференції.

Детальніше...
 

51% молоді Донбасу й Криму хочуть в ЄС

В Україні сформувалася досить стабільна громадська думка, де переважає позитивне ставлення до вступу України в Європейський Союз.

Детальніше...
 

Українська молодь найбільше довіряє інтернету - опитування

За результатами опитування, проведеного Українським інститутом соціальних досліджень ім. Яременка, українська молодь найбільше довіряє інтернету. Про це повідомила голова правління інституту Ольга Балакірєва, презентуючи результати соціологічного дослідження "Трансформація ціннісних орієнтацій сучасної молоді України за роки незалежності", проведеного за підтримки Держслужби молоді та спорту України та за участю Українського інституту соціальних досліджень ім. Яременка.

Детальніше...
 

Українська молодь не протестує, а емігрує

 

На відміну від європейської молоді, яка через безробіття стає рушійною силою протестів, українська молодь обирає тиху еміграцію, або мріє про неї.

Детальніше...
 

Соціологи: Студентів влаштовує корупція у вузах

Лише 5% студентів відповіли ствердно на запитання, чи погоджуються вони боротися з корупцією у вищих навчальних закладах.

Детальніше...
 

Українці стали частіше одружуватися

В Україні спостерігається збільшення кількості шлюбів та зменшення кількості розлучень.

Детальніше...
 

71% українців заявляють про поширеність корупції при оцінці знань

71% українців вважають дуже та досить поширеною при оцінці знань випускників корупцію на вступних іспитах до вищих навчальних закладів.

Детальніше...
 

При виборі роботи українці на перше місце ставлять зарплату, - опитування

Українські претенденти при виборі працедавця в першу чергу звертають увагу на умови праці в компанії і на якість продукту, який вони виробляють. При цьому вони переконані - репутація міжнародних компаній вища, ніж у вітчизняних.

Детальніше...
 

Лише кожний п`ятий українець вважає престижною професію вчителя.

Про це свідчать передані агентству УНІАН дані, одержані Інститутом Горшеніна під час опитування «День вчителя в Україні».

Детальніше...
 

Визначено найпрозоріші компанії в Україні

Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» презентував результати першого в Україні Індексу прозорості та підзвітності компаній. Індекс започаткований в рамках Проекту «Об'єднуємося ради реформ (UNITER)», що виконується Pact і фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Комунікаційний партнер Індексу – ESG. Генеральний телевізійний партнер – UBR.

Детальніше...
 


Сторінка 5 з 11

Відео

English version