Дослідження (блок новин)

В Україні скоротилася кількість забезпечених людей – соціологи

В Україні скоротилася кількість забезпечених людей, а самі українці стали менше довіряти владі, пресі та громадським організаціям. Про це йдеться в результатах дослідження споживчих звичок середнього класу в Україні. Експерти також зазначають, що українці стали рідше наважуватися на великі витрати. Водночас вони не заощаджують на дрібних щоденних покупках. Соціологи ж наголошують, що середній клас потрібно визначати не тільки за критерієм забезпеченості.

Детальніше...
 

За охопленням Інтернетом Україна відстає від Азербайджану і Молдови

ООН представила дані про користувачів Інтернетом в 177 країнах світу - в Україні 30,6% жителів мають доступ до всесвітньої павутини. Про це повідомляє gazeta.ua з посиланням на Центр новин ООН.

Детальніше...
 

91% українців шанує державну мову

В Україні 36% громадян пишаються українською мовою. Про це свідчать дані дослідження, проведеного 10-15 серпня цього року соціологічною службою Центру Разумкова спільно з Фондом «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва.

Детальніше...
 

60% усіх вакансій в Україні припадає на Київ

На українському ринку праці спостерігається суттєва диспропорція. У першому півріччі 58% всіх вакансій в країні пропонували в Києві, на частку ще п'яти регіонів доводилося ще чверть пропозицій про роботу. Таким чином, на решту 19 областей і Крим доводиться тільки 17% вакансій.

Детальніше...
 

Соціологи: В Україні зростає кількість патріотів

За два роки кількість людей, які вважають себе патріотами України, зросла з 77% до 82%.

Детальніше...
 

5 млн осіб на рік помирає через пасивний спосіб життя

Щороку у всьому світі помирає майже 5 млн людей через те, що вели пасивний спосіб життя.

Детальніше...
 

За останні 10 років українці стали менше їсти і більше подорожувати Більше читайте тут: http://tsn.ua/groshi/za-ostanni-10-rokiv-ukrayinci-stali-menshe-yisti-i-bilshe-podorozhuvati.html

На ліки українці витрачають так само, як і 10 років тому, а після подорожчання сигарет в 4-5 разів.

Детальніше...
 

Україна на 83 позиції рейтингу найбільш ледачих країн світ

Новини світу. 1 серпня. Росіяни виявилися більш ледачими за українців, а "лідером" лінощів у світі став Свазіленд.

Детальніше...
 

Соціолог: батьки вважають дітей об'єктом інвестицій - в кращому разі

За даними соціологічних досліджень Інституту Горшеніна, більш як половина українців - 53,6% - вважають, що права дітей в нашій країні не захищені.

Детальніше...
 

Протягом 2011-го сесійного року Верховна Рада України прийняла 337 законів

Верховною Радою України  шостого  скликання   впродовж 2011-го сесійного року (сесійний рік включає восьму та дев’яту сесії Верховної Ради України: з лютого 2011 року по січень 2012 року) було прийнято 337 законів (аналіз не включає законів про ратифікацію та внесення змін до Державного бюджету). Показники 2011 сесійного року значно перевищують кількість прийнятих законів у 2010 та 2009 році, а результати законотворчої діяльності 2008 року взагалі перевершують більше ніж у 3 рази.

Детальніше...
 


Сторінка 4 з 11

Відео

English version