Дослідження (блок новин)

З Нового року закупівлі для шкіл та лікарень можуть припинитись через е-тендери

Половина обласних державних адміністрацій, міських рад обласних центрів, а також районних державних адміністрацій та міст не готові до проведення електронних аукціонів. Про це свідчать результати спеціального дослідження Центру політичних студій та аналітики.

Детальніше...
 

Закон про Доступ виконується лише в чотирьох областях

Право на доступ до публічної інформації надає можливість громадянам контролювати діяльність представників влади та робить їх підзвітними перед громадськістю. Особливо ефективним цей механізм контролю є на місцевому рівні, адже громадяни більше цікавляться тим, що відбувається безпосередньо в їхньому місті чи районі. Крім того, вони знають хто саме і за що відповідає в їхньому населеному пункті. Тому є надзвичайно важливим, щоб право на доступ не порушувалось чиновниками, і щоб вони надавали всю публічну інформацію на запити громадян. Центр Політичних Студій та Аналітики продовжує щомісячний моніторинг прозорості та відкритості органів місцевої влади та самоврядування..

Детальніше...
 

Скільки коштує органам влади право знати

До Міжнародного дня Права знати експерти «Центру Політичних Студій та Аналітики» вирішили перевірити рівень забезпечення органами влади права знати для українців в період з січня по вересень 2012 року. Для цього було розіслано тематичні інформаційні запити до 25 міських рад міст обласного значення, 25 обласних державних адміністрацій та 76 центральних органів влади.

Детальніше...
 

В Україні скоротилася кількість забезпечених людей – соціологи

В Україні скоротилася кількість забезпечених людей, а самі українці стали менше довіряти владі, пресі та громадським організаціям. Про це йдеться в результатах дослідження споживчих звичок середнього класу в Україні. Експерти також зазначають, що українці стали рідше наважуватися на великі витрати. Водночас вони не заощаджують на дрібних щоденних покупках. Соціологи ж наголошують, що середній клас потрібно визначати не тільки за критерієм забезпеченості.

Детальніше...
 

За охопленням Інтернетом Україна відстає від Азербайджану і Молдови

ООН представила дані про користувачів Інтернетом в 177 країнах світу - в Україні 30,6% жителів мають доступ до всесвітньої павутини. Про це повідомляє gazeta.ua з посиланням на Центр новин ООН.

Детальніше...
 

91% українців шанує державну мову

В Україні 36% громадян пишаються українською мовою. Про це свідчать дані дослідження, проведеного 10-15 серпня цього року соціологічною службою Центру Разумкова спільно з Фондом «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва.

Детальніше...
 

60% усіх вакансій в Україні припадає на Київ

На українському ринку праці спостерігається суттєва диспропорція. У першому півріччі 58% всіх вакансій в країні пропонували в Києві, на частку ще п'яти регіонів доводилося ще чверть пропозицій про роботу. Таким чином, на решту 19 областей і Крим доводиться тільки 17% вакансій.

Детальніше...
 

Соціологи: В Україні зростає кількість патріотів

За два роки кількість людей, які вважають себе патріотами України, зросла з 77% до 82%.

Детальніше...
 

5 млн осіб на рік помирає через пасивний спосіб життя

Щороку у всьому світі помирає майже 5 млн людей через те, що вели пасивний спосіб життя.

Детальніше...
 

За останні 10 років українці стали менше їсти і більше подорожувати Більше читайте тут: http://tsn.ua/groshi/za-ostanni-10-rokiv-ukrayinci-stali-menshe-yisti-i-bilshe-podorozhuvati.html

На ліки українці витрачають так само, як і 10 років тому, а після подорожчання сигарет в 4-5 разів.

Детальніше...
 


Сторінка 4 з 11

Відео

English version