Дослідження (блок новин)

Топ-10 вузів України на думку роботодавців

Київський національний університет ім. Т. Шевченка очолив рейтинг топ-10 вишів України.

Детальніше...
 

Референдуми: і за Європейський Союз, і за Митний Союз - були б виграні, але молодь все ж за Україну в Європі

Дослідження проводилося Фондом «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва та Київським міжнародним інститутом соціології з 5 по 13 березня 2013 року. Польовий етап тривав з 6 по 12 березня 2013 року. Опитування проводилося в 109 населених пунктах (PSU) у всіх областях України та в Автономній Республіці Крим. Методом інтерв'ю опитано 2037 респонденти за стохастичною вибіркою, репрезентативною для населення України віком від 18 років. Теоретична похибка вибірки (без урахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95. Опитування проведено за фінансової підтримки міжнародних донорів: Міжнародного Фонду «Відродження», програми Matra Посольства Королівства Нідерландів в Україні, Європейського Союзу.

Детальніше...
 

Майже кожен другий українець мріє назавжди втекти за кордон

91% опитаних принаймні розглядали для себе можливість переїзду за кордон на постійне проживання.

Детальніше...
 

Поки вся Україна шукає в Інтернеті порно, на заході країни надають перевагу еротиці

Щотижня мешканці України вводять в пошуковий рядок "Яндекса" більше 350 мільйонів слів.

Детальніше...
 

В яких областях краще не хворіти гепатитом та ВІЛ/СНІДом

Протягом 2012 року щонайменше П’ЯТЬ обласних державних адміністрацій та ОДИНАДЦЯТЬ міських рад міст обласного значення не закупили жодних медикаментів для лікування хворих гепатитом та ВІЛ/СНІДом.

Детальніше...
 

Freedom House: Україна обігнала Руанду і Гондурас за темпами регресу демократії

Найнебезпечнішими країнами світу у 2013 році будуть Афганістан, Судан і Сирія. Про це йдеться у звіті лондонської компанії з управління ризиками Control Risks, опублікованому на офіційному сайті організації.

Детальніше...
 

48% українців хочуть в ЄС, а 40% - в Митний союз

 

48,4% опитаних фондом "Демократичні ініціативи" і Українським центром економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова українців вважають, що Україні необхідно вступити в Європейський союз. 40,3% опитаних за вступ в Митний союз у рамках Єдиного економічного простору (Росія, Білорусь і Казахстан).

Детальніше...
 

З Нового року закупівлі для шкіл та лікарень можуть припинитись через е-тендери

Половина обласних державних адміністрацій, міських рад обласних центрів, а також районних державних адміністрацій та міст не готові до проведення електронних аукціонів. Про це свідчать результати спеціального дослідження Центру політичних студій та аналітики.

Детальніше...
 

Закон про Доступ виконується лише в чотирьох областях

Право на доступ до публічної інформації надає можливість громадянам контролювати діяльність представників влади та робить їх підзвітними перед громадськістю. Особливо ефективним цей механізм контролю є на місцевому рівні, адже громадяни більше цікавляться тим, що відбувається безпосередньо в їхньому місті чи районі. Крім того, вони знають хто саме і за що відповідає в їхньому населеному пункті. Тому є надзвичайно важливим, щоб право на доступ не порушувалось чиновниками, і щоб вони надавали всю публічну інформацію на запити громадян. Центр Політичних Студій та Аналітики продовжує щомісячний моніторинг прозорості та відкритості органів місцевої влади та самоврядування..

Детальніше...
 

Скільки коштує органам влади право знати

До Міжнародного дня Права знати експерти «Центру Політичних Студій та Аналітики» вирішили перевірити рівень забезпечення органами влади права знати для українців в період з січня по вересень 2012 року. Для цього було розіслано тематичні інформаційні запити до 25 міських рад міст обласного значення, 25 обласних державних адміністрацій та 76 центральних органів влади.

Детальніше...
 


Сторінка 3 з 11

Відео

English version