Дослідження (блок новин)

Що заважає громадським організаціям бути успішними?

З 11 серпня по 1 вересня на порталі ГУРТ проводилося опитування на тему "Найбільша перепона на шляху до успіху Вашої громадської організації". Попри те, що більшість громадян перебували в цей час у відпустках, ми отримали майже 300 відповідей користувачів порталу.

Детальніше...
 

Только 38% украинцев на работе получают соцпакет

Международный кадровый портал hh.ua провел опрос своих пользователей и узнал, что лишь 38% украинцев имеют социальный пакет на месте своей работы. 16% отечественных профессионалов признались, что в их компаниях социальные преимущества доступны лишь избранным сотрудникам. Как правило, речь идет о топ-менеджерах.

Детальніше...
 

Місцеве самоврядування та місцевий розвиток. Аналіз зробленого та погляд на майбутнє (2008-2010р)

Попередній розвиток місцевого самоврядування протягом 1997-2007 років та глобальна криза, що розпочалась 2008 року, показали, що вкрай назріла необхідність проведення  реальних реформ місцевого самоврядування .

Детальніше...
 

Міграційний потенціал молоді України, Азербайджану та Росії

Що спонукає молодь до постійних пошуків кращого життя за межами власної країни? Респонденти усіх трьох країн називають три основних причини, що спонукають їх шукати кращих можливостей для реалізації власних потреб і інтересів: економічні, фінансові, соціально-культурні. Набагато рідше вони указують на політичні і національні причини.

Детальніше...
 


Сторінка 11 з 11

Відео

English version