Конкурси та гранти

Всеукраїнський Форум розвитку освітніх можливостей "S4E"

Європейський Рух в Україні за підтримки програми "Європейська освіта" запрошують до участі у всеукраїнському молодіжному форумі "S4E" - Навчання за кордоном – міф чи реальність? Форум проводиться в рамках реалізації проекту "Step4Education" в форматі одноденного освітньо-консультаційного заходу 20 листопада 2010 року в м. Київ для молодих лідерів України, студентського самоврядування ВНЗ України, членів громадських організацій, профспілок, активу студентства.

Детальніше...
 

Сприяння розвитку підприємництва і академічних інновацій в університетах Західної України

14-16 жовтня 2010 року у Львові пройде 3-денний тренінг «Сприяння розвитку підприємництва і академічних інновацій в університетах Західної України. Передача досвіду фахівцями з Вроцлава. Академічні інкубатори та технологічні парки».

Детальніше...
 

«DJUICE ГРАНТИ»: музика змінює світ на краще!

 

9 вересня стартовав всеукраїнський соціальний студентський проект «DJUICE ГРАНТИ». Молодіжний бренд DJUICE пропонує студентам фінансову підтримку соціальних волонтерських ініціатив, покликаних популяризувати молоду українську музику.

Детальніше...
 

Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX) 2011-2012 рік

Протягом осіннього періоду 2010 року на теренах України проводитиметься набір школярів за програмою “Програма обміну майбутніх лідерів” (FLEX). FLEX – програма культурного обміну, яка здійснюється Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США й адмініструється в Україні організацією „Американські Ради з Міжнародної освіти: ACTR/ACCELS” (American Councils) за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Детальніше...
 

Фонд «Відкрий Україну» підтримає молодих жінок

 

Фонд «Відкрий Україну» оголошує про початок програми з підтримки молодих, активних та успішних жінок, які працюють задля зміни країни на краще та реалізовують проекти, що допомагають громаді.

Детальніше...
 

Держава хоче позбавити громадські організації можливості боротися за свободу від катувань

21 вересня о 12:30 в УНІАН відбудеться прес-конференція правозахисників, присвячена ініціативі Міністерства юстиції України зі створення механізму попередження катувань без залучення до цього процесу громадськості.

Детальніше...
 

MBA Strategy приглашает на День Открытых Дверей

 

2 октября в компании MBA Strategy пройдет День Открытых Дверей, который откроет новый сезон поступления в бизнес-школы. Участники получат возможность задать любые вопросы профессиональным консультантам и успешно поступившим клиентам, посетить полноценные занятия по подготовке к поступлению и получить специальные призы от компании и ее партнеров.

Детальніше...
 

Семінар «3 С» [три ес] для молоді Києва

Фонд Лідерських Ініціатив запрошує активну молодь прийняти участь у семінарі «3 С» [три ес] - Спільнота Свідомого Спілкування.

Детальніше...
 

Дізнайся більше про національну безпеку США

 

Посольство США в Україні оголошує конкурс для участі у програмі академічного зимового Інституту з питань вивчення національної безпеки США, який проводитемиться в університеті Делавера протягом 6-ти тижнів в січні-лютому 2011 року.

Детальніше...
 


Сторінка 11 з 12

Відео

English version