Конкурси та гранти

Програма обмінів між університетами!

House of Europe запрошує виші взяти участь у програмі обмінів між університетами з різних областей «САМ Україна». Ми відшкодуємо вишам-учасниками адміністративні витрати, оплатимо проїзд, проживання і стипендії на щоденні потреби студентів.

Детальніше...
 

Гранти на українсько-німецькі зустрічі молоді онлайн!

Міністерство закордонних справ Німеччини та фонд EVZ Foundation підтримують зустрічі молоді з України та Німеччини для спільної роботи над проєктом на соціально важливу тему. Переможці конкурсу отримають до 40 000 євро на організацію зустрічей в онлайн або гібридному форматі.

Детальніше...
 

Представництво Європейського Союзу в Україні оголошує набір на онлайн-модулі EU Study Days in Ukraine

Представництво Європейського Союзу в Україні оголошує набір студентів та випускників закладів вищої освіти на онлайн-модулі EU Study Days in Ukraine (Єврошколи), які відбудуться у березні-червні 2021 року.

Детальніше...
 

Шукаємо у команду "Молодіжної Альтернативи" стажерів/волонтерів з усіх куточків України!

Ви студент або студентка, бажаєте отримати досвід роботи, поглибивши свої знання, і при цьому робити щось корисне, - Тоді скористайтеся можливістю! Адже ми працюємо для молоді всієї України і ви зможете долучитися до цього!

Детальніше...
 

Конкурс “Comfy Art Prize”

Comfy Art Prize – це відкритий конкурс для дизайнерів, ілюстраторів і творчої молоді віком від 14 до 35 років, який організувала компанія COMFY під художнім керівництвом Катерини Телор – культурного критика та експерта в області сучасного мистецтва. Головна задача проекту – відкрити молоді таланти у сфері сучасного мистецтва і зробити їх роботи доступними для мільйонів українців. Назва конкурсу – “Мистецтво у відкритому доступі”.

Детальніше...
 

Молодіжний освітній табір «Сила розмаїття»

Восток SOS разом з партнерами ABA ROLI Ukraine та Center for Civil Liberties / Центр Громадянських Свобод розпочинає прийом заявок на участь у молодіжному освітньому таборі «Сила розмаїття».

Детальніше...
 

Конкурс соціальних проектів «ХОЧУ! МОЖУ! ЗРОБЛЮ!»

Конкурс спрямований на соціальну дію для позитивних змін в місцевій громаді.

Детальніше...
 

УВАГА КОНКУРС!

23 березня 2016 року стартував конкурс на стажування в сервісних центрах МВС у м Києві

Детальніше...
 

CANactions School for Urban Studies оголошує набір студентів на навчання у STUDIO

CANactions School for Urban Studies оголошує набір студентів на навчання у STUDIO #2: “Майбутнє (пост)індустріальних міст України”. Курс орієнтовано як на архітекторів, так і на представників інших спеціальностей, що пов’язані з міським розвитком.

Детальніше...
 


Сторінка 2 з 12

Відео

English version