Конкурси та гранти

Ти - кращий студент?!

Онлайн-реєстрація учасників на конкурс «Кращий студент України» розпочалася! Організатори чекають на розумних, талановитих і впевнених у собі студентів, що спробують свої можливості у запеклій боротьбі, у здобутті такого почесного звання, як Кращий студент України.

Детальніше...
 

Всеукраїнський конкурс «Коронація слова – 2011»

До 1 січня Ви можете подати власний твір на конкурс Всеукраїнський конкурс романів, кіносценаріїв, п’єс та пісенної лірики про кохання «Коронація слова – 2011».

Детальніше...
 

Конкурс ПРООН: залучення громадян до процесу прийняття рішень на місцевому рівні

Проекту ПРООН «Розвиток громадянського суспільства» у партнерстві з Благодійним фондом «Творчий центр Каунтерпарт» (ТЦК) оголошує грантовий конкурс для організацій громадянського суспільства (ОГС) у семи областях України за темою «Участь громадян у процесі прийняття рішень на місцевому рівні».

Детальніше...
 

Короткострокові гранти в галузі гуманітарних наук

Міжнародна асоціація гуманітаріїв (МАГ)оголошує конкурс на отримання короткострокових грантів в галузі гуманітарних наук у Білорусі, Росії та Україні в 2010-2011 навчальному році.

Детальніше...
 

Стартує чемпіонат Case Champ

Что случится, если задачи, стоящие перед CEO, будут решать студенты? Case Champ - первый всеукраинский студенческий чемпионат по решению бизнес-кейсов - приглашает студентов решить бизнес-кейс, написанный одной из лучших MBA-школ мира. Во время работы над кейсом команде из четырех человек предлагается разобраться в новом бизнесе и на основании имеющейся информации предложить решение стратегической проблемы для компании.

Детальніше...
 

Програма законодавчого обміну у США

Програма законодавчого обміну Legislative Fellow Program (LFP) фінансується Державним департаментом США, координується Національною конференцією законодавчих органів США (National Conference of State Legislatures - NCSL), разом з Американськими радами з міжнародної освіти, які виступають офіційним координатором програми в Україні.

Детальніше...
 

Стипендійна програма для дослідників ім. Фріца Тіссена

Фонд імені Фріца Тіссена фінансує наукові дослідження й розробки в університетах і дослідних центрах на території Німеччини. Стипендія розрахована на іноземних здобувачів, що мають ступінь кандидата наук.

Детальніше...
 

Результати першого туру співбесід конкурсу «Студенти для Парламенту»

Шановні    учасники    конкурсу  «Студенти для Парламенту» повідомляємо Вас, що в першому турі співбесід взяли участь 350 студентів. За результатами першого туру співбесід, що відбувалися з 20 грудня по 3 грудня у другий тур пройшли наступні студенти:

 

Детальніше...
 

V Фестиваль молодіжної преси

 

19-21 листопада 2010 року неподалік Києва відбудеться V Фестиваль молодіжної преси. Участь у заході візьмуть понад 200 молодих журналістів з усіх областей України та країн СНД.

Детальніше...
 


Сторінка 10 з 12

Відео

English version