Конкурси та гранти

Стан та динаміка розвитку неурядових організацій України 2002-2010

Вийшло в світ чергове видання звіту за результатами щорічноговсеукраїнського дослідження неурядових організацій України. Дослідження було проведено в травні 2010 року за фінансової підтримки проекту «Об’єднуємося заради реформ (UNITER)».

Детальніше...
 

Новий набір до Вищої Політичної Школи - Нові принципи лідерства 2011

 

До участі в Школі запрошуються молоді активісти – представники громадських організацій, органів студентського самоврядування, політично активну молодь тощо.

Детальніше...
 

Стажування в “Німецькій хвилі”

Applicants for an internship at Deutsche Welle must fulfill certain requirements - then the selection process begins with a formal application.

Детальніше...
 

Студентський форум року в Донецьку

Вы задаете себе вопрос, что делать после окончания ВУЗа? Вы мечтаете работать в крупной компании, но не знаете, как это сделать, и что будет Вашим первым шагом. Хотите получить первый рабочий опыт? Хотите задать вопрос крупным акулам бизнеса и получить важнейшую информацию из первых уст? Тогда проект «Форум Карьеры 2010» для тебя!

Детальніше...
 

Стипендіальна програма для борців за демократію

Національний фонд підтримки демократії приймає заявки на участь у програмі 2011-2012 років.

Детальніше...
 

Конкурс на найоригінальнішу мотивацію для волонтерів Євро-2012

Наймасштабнішою подією, яка залучить рекордну кількість волонтерів в Україні стане фінальна частина чемпіонату Європи з футболу у 2012 році. За деякими оцінками, Євро-2012 об’єднає близько 20 тисяч добровольців навколо спортивної події.

Детальніше...
 

Студентські герої нашого часу

Прекрасна вісімка! Такий символ цьогорічного конкурсу. Саме стільки прикольних мультяшних героїв, які уособлюють номінації конкурсу «Кращий студент України», зображено на його плакаті. Всі вони такі суперові: яскраві, сучасні та «модні герої нашого часу», справді, кращі, як і учасники конкурсу!

Детальніше...
 

Презентація естонських навчальних програм

17 листопада в середу в 299/6 аудиторії Головного корпусу НТУУ "КПІ" (пр. Перемоги 37/1) відбудеться презентація навчальних стипендіальних програм університету Тарту (Естонія).

Детальніше...
 

Ти - кращий студент?!

Онлайн-реєстрація учасників на конкурс «Кращий студент України» розпочалася! Організатори чекають на розумних, талановитих і впевнених у собі студентів, що спробують свої можливості у запеклій боротьбі, у здобутті такого почесного звання, як Кращий студент України.

Детальніше...
 


Сторінка 9 з 12

Відео

English version