Конкурси та гранти

Студенти для парламенту 2011-2012

Молодіжна Альтернатива за підтримки Національного Фонду Підтримки Демократії, оголошує про початок конкурсу «Студенти для парламенту»

Детальніше...
 

Міжнародна олімпіада з управління банком "Banks Battle" ("Битва Банків")

 

 

Міжнародна студентська олімпіада, головною метою якої є формування у студентів розуміння устрою та принципів функціонування комерційного банку. В межах Олімпіади команді належить зайняти позиції топ-менеджерів комерційного банку і упродовж декількох періодів приймати ряд стратегічних рішень в різних сферах управління банком. В якості конкурентів на віртуальному банківському ринку виступлять кращі студентськи команди з чотирьох провідних країн СНД.

Детальніше...
 

Краща наукова стаття з європейського права 2011 року

Українська асоціація європейських студій та Національний університет "Одеська юридична академія", як засновники наукового видання "Європейські студії та право", за підтримки Світової асоціації європейських студій та програми ЄС ім. Жана Моне мають честь запросити усіх охочих до участі у щорічному конкурсі "Краща наукова стаття з європейського права 2011 року."

Детальніше...
 

Конкурс спільних українсько-польських науково-технічних проектів на період 2012-2013 років

З 20 червня по 30 вересня 2011 року Державне агентство з питань науки, інновацій та інформатизації України та Міністерство науки та вищої освіти Республіки Польща оголошують конкурс спільних українсько-польських науково-технічних проектів на період 2012-2013 років.

Детальніше...
 

Оголошується набір в “Майстерню громадської активності”

Програма неформальної громадської освіти молоді «Майстерня громадської активності» оголошує набір молоді з цільових регіонів на участь у четвертому році програми.

Детальніше...
 

Фонд «Європа ХХІ» влаштовує триденний навчальний табір для молоді

ГО Фонд «Європа ХХІ» оголошує конкурс на участь в Молодіжній школі «Вересень для молоді» (навчальний табір, який буде проходити в мальовничих околицях Києва у другій половині вересня 2011 р). Метою навчального табору є громадсько-політична активізація молоді задля формування компетентного покоління влади в Україні. Цей навчальний табір є компонентом ширшого проекту Фонду «Європа ХХІ» - «Нове покоління влади в Україні: перспектива молоді».

Детальніше...
 

Стипендіальна програма Рейгана-Фаселла

Національний фондпідтримки демократії приймає заявки на стипендіальну програму Рейгана-Фаселла на 2012 – 2013-ті роки

 

 

Детальніше...
 

Стартував ІІ Щорічний стипендіальний конкурс Ліги студентів АПУ за ініціативи та підтримки адвоката Дениса Бугая

1 квітня 2011 року стартував II Щорічний Стипендіальний конкурс Ліги студентів Асоціації правників України наукових, публіцистичних, порівняльних  та аналітичних статей щодо питань державного управління у сфері адміністративного, конституційного, виборчого права та інших галузей права, пов’язаних із державним управлінням, за ініціативи та підтримки адвоката Дениса Бугая, що проводиться з метою  професійного розвитку студентів та заохочення їх до здійснення наукових досліджень.

Детальніше...
 

1-й Всеукраїнський молодіжний конкурс «Я – ТВОРЕЦЬ СВОЄЇ ДЕРЖАВИ!»

Конкурс проводиться серед представників молоді віком від 15 до 35 років і ставить за мету виявити і залучити талановиту молодь, яка хоче, може і буде активно брати участь у державотворчих процесах сьогодення. Для участі в конкурсі потрібно написати есе.До есе потрібно додати реєстраційну анкету (можна завантажити на сайті МРЦ) та резюме автора у довільній формі.

Ваша творча робота має складатися з двох частин: перша – максимально аналітична з метою висвітлення сучасного стану обраної теми для підтвердження Вашої компетенції; друга – практичні рекомендації, план дій, зміст реформ щодо покращення ситуації за обраною темою, вартість проектних робіт та прогнозований результат у часі та фінансах.

Детальніше...
 


Сторінка 8 з 12

Відео

English version