Конкурси та гранти

Грант шведського уряду для учнів з України

Шведський уряд надає учням з України, Білорусі, Молдови та Грузії 20 грантів розміром 30 000 євро на навчання у Стокгольмській школі економіки в Ризі (SSE Riga), що входить у двадцятку найкращих шкіл економіки в Європі за версією Financial Times.Грант покриває оплату навчання, гуртожитку та забезпечує щомісячну стипендію в розмірі 200 євро.

Детальніше...
 

Можливість навчання у ВНЗ Литви

Міністерство освіти і науки Литовської Республіки повідомляє, що 27 студентів з України можуть бути прийняті до вищих навчальних закладів Литви без сплати за навчання, але самостійно сплачуючи кошти за проїзд, проживання і перебування у Литві: 12 осіб для професійного бакалаврського навчання, 6 осіб для бакалаврського навчання і 9 осіб для магістерського навчання.

Детальніше...
 

ГО Молодіжна Альтернатива проводить конкурс «Від Магдебурга до твого міста: очима тих, хто не байдужий»

З 16 січня 2012  року   по 15 лютого 2012  року  ГО Молодіжна Альтернатива проводить конкурс «Від Магдебурга до твого міста: очима тих, хто не байдужий». У ході конкурсу активна молодь матиме можливість презентувати свій регіон/місто/населений пункт крізь призму розвитку в ньому інститутів місцевого самоврядування, становлення європейських правових систем та європейських моделей розвитку. Конкурс відбувається за  підтримки  Міжнародного фонду “Відродження” Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ; http://www. irf.ua/

 

Детальніше...
 

Студенти для органів місцевого самоврядування (Донецьк)

Продовжується набір претендентів на участь у проекті «Студенти для органів місцевого самоврядування», який реалізується ГО «Молодіжна Альтернатива» (м. Київ) у партнерстві СГО «Фундація Локальних Ініціатив Донеччини»(м. Донецьк) при фінансовий підтримці Національного фонду підтримки демократії (NED).

Детальніше...
 

Приймаються заявки журналістів на стажування до Гарварду

Журналісти, які цікавляться дослідженням інтернету та його ролі в суспільстві, запрошуються подати заявку на річне стажування в штаті Массачусетс.

Детальніше...
 

Європейський інвестиційний банк запрошує на стажування студентів з країн Східного партнерства

Європейський інвестиційний банк надає можливість пройти стажування для студентів та випускників вищих навчальних закладів країн-учасниць ініціативи «Східне партнерство».

Детальніше...
 

Конкурси Тижня всеукраїнських і міжнародних науково-освітніх проектів "Україна-Європа-Світ - 2012" для обдарованої учнівської та студентської молоді, молодих науковців, винахідників та дослідників

Конкурс проводиться в межах Тижня всеукраїнських і міжнародних науково-освітніх проектів "Україна-Європа-Світ - 2012" ІІІ Міжнародної виставки "Сучасні заклади освіти – 2012".

Детальніше...
 

Депутати вирішили відзначити 100-річчя українського скаутингу на державному рівні

1-го листопада 2011 року Верховна Рада Україна прийняла Постанову "Про відзначення 100-річчя українського скаутського руху", оскільки у 2012 році минає 100 років з дня започаткування організованого українського скаутського руху.

Детальніше...
 

Конкурс на здобуття премій Національної академії наук України для молодих учених і студентів ВНЗ за кращі наукові роботи

Конкурс на здобуття премій НАН України для молодих учених і студентів ВНЗ за кращі наукові роботи оголошується Національною академією наук України з метою пошуку молодих талантів та сприяння їх творчому зростанню.

Детальніше...
 


Сторінка 7 з 12

Відео

English version