Конкурси та гранти

Робота на кораблях Грінпіс

 

Ви можете подати заявку на роботу у флоті GreenPeace.

Детальніше...
 

Cтипендії для навчання в Національному університеті Chiao Tung, Тайвань

 

Поруч з Hsinchu Science Park, «Силіконова долина» Тайваню, знаходиться національний університет Chiao Tung широко відомий своїми  визначними  дослідженнями, а  також  випускниками  та співробітництвом з промисловістю.

Детальніше...
 

Гранти 2012-2013 для навчання в аспірантурі Японії

Технологічний університет Кочі (Kochi University of Technology, Японія) запрошує молодих спеціалістів до участі в конкурсі стипендій для навчання в аспірантурі.

Детальніше...
 

Гранти 2013-2014 для навчання в магістраті і аспірантурі в Чехії

Центр міжнародної мобільності чеського регіону Південна Моравія( South Moravian Centre for International Mobility(JCMM)) проводить конкурс на отримання грантів(стипендій) для навчання іноземних студентів в магістраті і аспірантурі в партнерських університетах регіону Південна Моравія в Чеській республіці.

Детальніше...
 

Стажувальна програма для студентів, що вивчають журналістику (на 2012 рік)

 

Посольство Німеччини у Києві та Українська редакція "Німецької хвилі" (Deutsche Welle) запрошують на липень та на серпень 2012 р. по двоє студентів або випускників відділень журналістики взяти участь в одномісячному стажуванні у Інтернет-, теле- та радіоредакції "Німецької хвилі" в Бонні. На початку серпня в рамках чотириденної програми перебування у Берліні практиканти спільно відвідають редакції різних берлінських ЗМІ та політичні інституції (зокрема, редакції газет і телеканалів, школи журналістики, Федеральне міністерство закордонних справ Німеччини).

Детальніше...
 

Національний Фонд Підтримки Демократії приймає заявки на участь у стипендіальній програмі імені Рейгана-Фаселла

Стипендіальна програма Рейгана-Фаселла є міжнародною програмою обміну, яка надає можливість активним борцям за демократію, вченим і журналістам з різних країн провести п'ять місяців у Національному фонді підтримки демократії (NED), Вашингтон, для виконання незалежних досліджень проблем в області демократії в самих різних регіонах світу. За час програми учасники зможуть проаналізувати свій досвід, поділитися ним зі своїми колегами, провести дослідження та підготувати публікації, вивчити і перейняти найкраще з досвіду інших, а також встановити і розвинути професійні взаємини в мережі борців за демократію в усьому світі.

Детальніше...
 

Гранти для виконання дисертаційних досліджень Boehringer Ingelheim Fonds (BIF)

Фонд Берінгер-Інгельхайм щорічно виділяє гранти для виконання дисертаційних досліджень (PhD) перспективними молодими ученим,и що спеціалізуються в галузі фундаментальної біомедицини.

Детальніше...
 

Гранти Фернана Броделя

У рамках стипендіальної програми Фернана Броделя Європейський університет в Італії( The European University Institute(EUI), Флоренція) приймає учених, роботи яких заслужили світове визнання, надаючи стипендіатам можливість продовжити дослідження на одному з чотирьох факультетів(Law, History and Civilization, Economics).

Детальніше...
 

Оголошено конкурс на навчання та стажування за кордоном у 2012 році За рахунок коштів державного бюджету

Міністерство освіти оголосило конкурс з відбору на навчання та стажування у провідних вищих навчальних закладах та наукових установах за кордоном у 2012 році.

Детальніше...
 
Більше статтей...


Сторінка 6 з 12

Відео

English version