Конкурси та гранти

Гранти на проведення досліджень і навчання в аспірантурі в Університеті Осло

Університет Осло (University of Oslo) приймає заявки на участь у постдокторських програмах та на навчання в аспірантурі.

Детальніше...
 

Стипендія Фернана Броделя

Європейський університет в Італії ( The European University Institute (EUI), Флоренція) створений у 1972 році шістьма європейськими країнами для післядипломної освіти талановитих вчених на світовому рівні. Тематика досліджень EUI представлена чотирма факультетами: економічних, юридичних, історичних, політології та соціальних наук.

Детальніше...
 

Cтартує ІV Щорічний Стипендіальний конкурс Ліги студентів АПУ за ініціативи та фінансової підтримки адвоката Дениса Бугая

20 квітня 2013 року стартує ІV Щорічний Стипендіальний конкурс Ліги студентів Асоціації правників України наукових, публіцистичних, порівняльних та аналітичних статей щодо питань державного управління у сфері адміністративного, конституційного, виборчого права та інших галузей права, пов’язаних із державним управлінням, за ініціативи та підтримки адвоката Дениса Бугая, що проводиться з метою професійного розвитку студентів та заохочення їх до здійснення наукових досліджень.

Детальніше...
 

Конкурс наукових праць серед студентів та аспірантів для участі в II Міжнародній молодіжній ісламознавчій літній школі “Іслам і мусульмани в Україні та в сучасному світі”

Всекримська молодіжна організація “Емель”,Всеукраїнська Асоціація громадських організацій “Альраід”, Український центр ісламознавчих досліджень оголошують конкурс наукових праць серед студентів та аспірантів для участі в II Міжнародній молодіжній ісламознавчій літній школі “Іслам і мусульмани в Україні та в сучасному світі”

Детальніше...
 

Гранты на обучение в Норвегии

Цель государственной программы квот – интернационализация норвежского высшего образования и помощь иностранным студентам в получении образования, которое полезно их родным странам.

Детальніше...
 

Стипендії IMD на навчання за програмою MBA

Грант для студентів-лідерів, частково покриває витрати на навчання, для здобуття освіти у швейцарської бізнес-школі за програмою MBA.

Детальніше...
 

EDUCATIO (Литва) проводить щорічну Міжнародну літню школу

Цьогорічна тема школи: "Ідеї для майбутньої Європи: моделі, виклики, рішення". Літня школа відбудеться з 25 по 28 липня 2013 року в місті Клайпеда, Литва.

Детальніше...
 

Конкурс на стипендії ім. Кшиштофа Скубішевського

Фундація ім. Скубішевського запрошує молодих дослідників у сфері юридичних, політичних та історичних наук на індивідуальне річне стажування у Польщі. Заявки приймаються до 10 квітня 2013 р.

Детальніше...
 

Міжнародний грецький університет запрошує на навчання

Європейський державний університет пропонує навчання англійською мовою для отримання ступеня магістра, що визнається в Європейському Союзі та за кордоном

Детальніше...
 


Сторінка 5 з 12

Відео

English version