Конкурси та гранти

Ericsson оголосив про конкурс для студентів Ericsson Innovation Awards 2016: «Майбутнє життя у місті»

Компанія Ericsson (NASDAQ:ERIC) оголосила про старт щорічного конкурсу інновацій Ericsson Innovation Awards, до участі в якому запрошуються студенти з усього світу. Тема конкурсу в 2016 році – «Майбутнє життя у місті», пріоритетної сфери у розвитку технологій, що з'єднують суспільство;

Детальніше...
 

Офіс Ради Європи в Україні оголошує конкурс на участь у тренінг-семінарі для амбітної молоді України з трьох областей: Київська, Рівненська та Хмельницька, що проходитиме в м. Києві 15-17 вересня 2015 року.

КОНКУРС -на участь у регіональному тренінг-семінарі для молодих лідерів з України, що організовується Конгресом місцевих та регіональних влад Ради Європи, 15-17 вересня 2015 р.

Детальніше...
 

Entrepreneurship Forum - секрети успішної кар’єри

29-30 листопада в Києві відбудеться конференція абсолютно нового формату, що збирає амбіційних та прогресивних молодих людей, які прагнуть змінити світ навколо себе тут і зраз.

Детальніше...
 

Конкурс на стажування молоді у ВРУ

ГО «Молодіжна Альтернатива» за сприяння Національного Фонду Підтримки Демократії (США) оголошують конкурс на стажування молоді у Верховній Раді України на 2015 рік

Детальніше...
 

Навчання для майбутніх державних службовців та політичних радників (Швеція)

27 - 31 жовтня 2014 українські державні службовці та політичні радники мають можливість пройти безкоштовне навчання в Академії Фольке Бернадотт у шведському місті Сандо.

Детальніше...
 

4-ий регіональний тренінг-семінарі для молодих лідерів з України

Конкурс на участь у 4-му регіональному тренінг-семінарі для молодих лідерів з України, що організовується Конгресом місцевих та регіональних влад Ради Європи, 3-5 березня 2015 р.

Детальніше...
 

Ericsson оголосив про конкурс для студентів Ericsson Innovation Awards 2015: «Майбутнє освіти»

Компанія Ericsson (NASDAQ:ERIC) оголосила про старт шостого щорічного конкурсу Ericsson Innovation Awards, до участі в якому запрошуються студенти з усього світу. Тема конкурсу в 2015 році – «Майбутнє освіти».

Детальніше...
 

Нова стипендіальна програма польського уряду для студентів з України

Польське Міністерство науки та вищої освіти пропонує пакет стипендіальних програм для 500 українських студентів у навчальному 2014/2015 році. Йдеться про річне перебування та навчання у Польщі, насамперед для осіб з територій, що охоплені тепер військовими діями.

Детальніше...
 

Стажування в Interpol

Інтерпол, міжнародна організація кримінальної поліції, приймає заявки на стажування в Ліоні, де знаходиться Головний Секретаріат, або в одному з регіональних представництв.

 

Детальніше...
 


Сторінка 3 з 12

Відео

English version