Конкурси та гранти

Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва продовжує конкурс дослідницьких робіт для молодих аналітиків/-инь з регіонів

Фонд запрошує молодих політичних аналітиків/-инь віком від 21 до 34 років, які проживають у всіх регіонах України, взяти участь у конкурсі на написання аналітичних матеріалів за такими орієнтовними темами:

Детальніше...
 

Університет: University of Paris-Saclay.

Мова навчання: англійська або французька (рівень В1, сертифікат не треба).

Детальніше...
 

Програма обмінів між університетами!

House of Europe запрошує виші взяти участь у програмі обмінів між університетами з різних областей «САМ Україна». Ми відшкодуємо вишам-учасниками адміністративні витрати, оплатимо проїзд, проживання і стипендії на щоденні потреби студентів.

Детальніше...
 

Молодіжний освітній табір «Сила розмаїття»

Восток SOS разом з партнерами ABA ROLI Ukraine та Center for Civil Liberties / Центр Громадянських Свобод розпочинає прийом заявок на участь у молодіжному освітньому таборі «Сила розмаїття».

Детальніше...
 

Конкурс соціальних проектів «ХОЧУ! МОЖУ! ЗРОБЛЮ!»

Конкурс спрямований на соціальну дію для позитивних змін в місцевій громаді.

Детальніше...
 

Innovating Justice Challenge 2021

Триває набір на міжнародний конкурс інновацій у сфері права Innovating Justice Challenge 2021, який проводиться під егідою Гаазького інституту інновацій у праві (HiiL). Українські проєкти зможуть долучитися вже шостий рік поспіль

Детальніше...
 

Гранти на українсько-німецькі зустрічі молоді онлайн!

Міністерство закордонних справ Німеччини та фонд EVZ Foundation підтримують зустрічі молоді з України та Німеччини для спільної роботи над проєктом на соціально важливу тему. Переможці конкурсу отримають до 40 000 євро на організацію зустрічей в онлайн або гібридному форматі.

Детальніше...
 

Представництво Європейського Союзу в Україні оголошує набір на онлайн-модулі EU Study Days in Ukraine

Представництво Європейського Союзу в Україні оголошує набір студентів та випускників закладів вищої освіти на онлайн-модулі EU Study Days in Ukraine (Єврошколи), які відбудуться у березні-червні 2021 року.

Детальніше...
 

Шукаємо у команду "Молодіжної Альтернативи" стажерів/волонтерів з усіх куточків України!

Ви студент або студентка, бажаєте отримати досвід роботи, поглибивши свої знання, і при цьому робити щось корисне, - Тоді скористайтеся можливістю! Адже ми працюємо для молоді всієї України і ви зможете долучитися до цього!

Детальніше...
 


Сторінка 1 з 11

Відео

English version