Новини третього сектору

Студенти знову недоотримали стипендії

Студенти та молодіжні громадські організації знову вийдуть на акцію протестуючи проти зниження стипендії у липні та серпні цього року.

Детальніше...
 

Фонд "Відкрий Україну" запрошує молодь на лекцію Стівена Пайфера

Фонд Арсенія Яценюка "Відкрий Україну" ініціює лекцію-дискусію для студентів, аспірантів та громадських активістів відомого американського дипломата Стівена ПАЙФЕРА, Надзвичайного і Повноважного Посла США в Україні (1998 – 2000), Старшого наукового співробітника Центру США та Європи Брукінгського інституту (the Brookings Institution).

Детальніше...
 

ОГОЛОШЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ КОНКУРСУ «ВІД МАГДЕБУРГА ДО ТВОГО МІСТА»

 

3 квітня 2012 року з 10.00 до 15.00 буде проходити конференція присвячена оголошененю результатів всеукраїнського конкурсу есе “Від Магдебурга до твого міста: очима тих, хто не байдужий”. Конкурс підтримується Європейською пограмою Міжнародного Фонду Відродження.

Детальніше...
 

Проміжні результати конкусру «Від Магдебурга до твого міста: очима тих, хто не байдужий»

ГО “Молодіжна альтернатива” оголошує проміжні результати конкурсу есе для молоді “Від Магдебурга до твого міста: очима тих, хто не байдужий”. Конкурс підтримує Європейська програма Міжнародного фонду “Відродження”.

Детальніше...
 

«Для того щоб демократія працювала ефективно, громадяни не повинні дрімати» – Максим Лациба, керівник проектів УНЦПД

«Міністр   соціальної  політики,  Сергій Тігіпко, вже півтора року не виконує постанову уряду Азарова яка вимагає створення громадської ради при міністерстві.

Детальніше...
 

Прес-конференція"Моделювання Верховноі Ради, шлях до змін"

УВАГА!!! Прес-конференція"Моделювання Верховноі Ради, шлях до змін", що була запланована на 14 березня 2012 і була присвячена початку всеукраїнського проекту «I Всеукраїнське моделювання Верховної Ради України» ВІДМІНЯЄТЬСЯ з об’єктивних причин.

 

Детальніше...
 

Відродишся ти, мій сонцесяйний, величний краю

Робота конкурсу «Від Магдебурга до твого міста: очима тих, хто не байдужий»

Тематика: «Від Магдебурга до твого міста: очима тих, хто не байдужий»

Назва: Відродишся ти, мій сонцесяйний, величний краю

Автор: Зірацька Аліна

Детальніше...
 

Підприємство 2020: ідеї студентів

17 лютого, Київ   –   відбулась   конференція  «Підприємство 2020: ідеї студентів » , організатором якої виступив Центр „Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” у партнерстві з економічним факультетом і кафедрою теоретичної та прикладної економіки Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Генеральним партнером Конференції став “УкрСиббанк”. Партнери Конференції – компанії ДТЕК та Крафт Фудз Україна. Конференція проводиться в рамках Стратегічної Ініціативи "Підприємство 2020: роль бізнесу в суспільстві", яка підтримана компанією Метінвест.

Детальніше...
 

Науковий пікнік

12 травня 2012 року у м. Варшава (Республіка Польща) Науковим центром Коперніка проводитиметься 16-й «Науковий пікнік» («Science Picnic»).

Детальніше...
 

Конференція «Підприємство 2020: ідеї студентів»

17 лютого 2012 року Центр „Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” при партнерстві кафедри теоретичної та прикладної економіки Київського національного університету імені Тараса Шевченка, запрошує Вас взяти участь у конференції на тему: „Підприємство 2020: ідеї студентів”.

Детальніше...
 


Сторінка 9 з 17

Відео

English version