Новини третього сектору

Прес-конференція"Моделювання Верховноі Ради, шлях до змін"

УВАГА!!! Прес-конференція"Моделювання Верховноі Ради, шлях до змін", що була запланована на 14 березня 2012 і була присвячена початку всеукраїнського проекту «I Всеукраїнське моделювання Верховної Ради України» ВІДМІНЯЄТЬСЯ з об’єктивних причин.

 

Детальніше...
 

Відродишся ти, мій сонцесяйний, величний краю

Робота конкурсу «Від Магдебурга до твого міста: очима тих, хто не байдужий»

Тематика: «Від Магдебурга до твого міста: очима тих, хто не байдужий»

Назва: Відродишся ти, мій сонцесяйний, величний краю

Автор: Зірацька Аліна

Детальніше...
 

Підприємство 2020: ідеї студентів

17 лютого, Київ   –   відбулась   конференція  «Підприємство 2020: ідеї студентів » , організатором якої виступив Центр „Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” у партнерстві з економічним факультетом і кафедрою теоретичної та прикладної економіки Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Генеральним партнером Конференції став “УкрСиббанк”. Партнери Конференції – компанії ДТЕК та Крафт Фудз Україна. Конференція проводиться в рамках Стратегічної Ініціативи "Підприємство 2020: роль бізнесу в суспільстві", яка підтримана компанією Метінвест.

Детальніше...
 

Науковий пікнік

12 травня 2012 року у м. Варшава (Республіка Польща) Науковим центром Коперніка проводитиметься 16-й «Науковий пікнік» («Science Picnic»).

Детальніше...
 

Конференція «Підприємство 2020: ідеї студентів»

17 лютого 2012 року Центр „Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” при партнерстві кафедри теоретичної та прикладної економіки Київського національного університету імені Тараса Шевченка, запрошує Вас взяти участь у конференції на тему: „Підприємство 2020: ідеї студентів”.

Детальніше...
 

У Києві 28 січня пройде виставка "Освіта за кордоном"

28 січня з 12:00 до 18:00 в готелі "Хаятт Рідженсі Київ" (вул. Алли Тарасової, 5) відбудеться 5-а щорічна виставка "Навчання за кордоном". 

Детальніше...
 

«Від Магдебурга до твого міста: очима тих, хто не байдужий»

17   січня  2011 року об 11.00  в приміщення  Укрінформу   відбулася прес-конференція ГО Молодіжна Альтернатива під час якої було оголошено конкурс під назвою: «Від Магдебурга до твого міста: очима тих, хто не байдужий». Конкурс проводиться за підтримки Міжнародного Фонду Відродження.

Детальніше...
 

Від Магдебурга до твого міста: очима тих, хто не байдужий

17  січня   2012   року  об  11:00 у   Києві, в інформагенції “Укрінформ” (вул. Богдана Хмельницького, 8/16), відбудеться прес-конференція “Від Магдебурга до твого міста: очима тих, хто не байдужий”.  Захід проводить ГО “Молодіжна Альтернатива” за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Детальніше...
 

Фінал наймасштабнішого Студентського турніру зі Scrabble

19 грудня 2011  року  з 16.30  клуб  «Sorry Бабушка» прийматиме ТОП-40 команд найбільшого турніру з настільної інтелектуальної гри «Scrabble» серед київських студентів. Цього феєричного вечора відбудеться ¼ фіналу, півфінал та фінал Турніру.

Детальніше...
 

А скільки слів Ви вивчили за час проведення турніру?

23-й день студенти столичних ВУЗів не лише навчаються, готуючись до сесії, та відривно відпочивають, вони ще й із задоволенням та величезним азартом розвиваються та підвищують свій інтелектуальний рівень. Звідки нам про це відомо? По-перше, студенти активно реєструються на гру та з запалом грають у Scrabble. По-друге, команда організаторів гри Scrabble провела опитування серед студентів, які вже взяли участь у турнірі, та дізналась дуже таємну інформацію: студентам столичних ВУЗів неймовірно подобається грати в Scrabble!

Детальніше...
 


Сторінка 9 з 17

Відео

English version