Новини третього сектору

У Маріїнському парку влаштують свято молоді

22 вересня з 11.00 до 16.00 у Маріїнському парку відбудеться традиційне свято київської молоді "Юнь Києва запрошує".

Детальніше...
 

«Балкани-Кавказ-Придністров’я: історична драма і виклики сьогодення»

 

24 вересня 2012 року у м. Києві, за адресою вул. Велика Житомирська, 2  (2 поверх) у Залі засідань Вченої Ради Дипломатичної Академії о 10.00 Група стратегічних та безпекових студій організовує конференцію «Балкани-Кавказ-Придністров’я: історична драма і виклики сьогодення».

Детальніше...
 

Фонд «Відкрий Україну» розпочинає конкурс серед молодих фахівців на участь у І Київському Безпековому Форумі для Молоді

Фонд Арсенія Яценюка «Відкрий Україну» оголошує конкурс есе для молодих фахівців на участь у І Київському Безпековому Форумі для Молоді, який відбудеться 23-24 листопада 2012 року.

Детальніше...
 

Всеукраїнська науково-практична конференція "Виховання студентської молоді в процесі професійної підготовки: сучасний стан, проблеми і перспективи"

Відбудеться у Хмельницькому (Хмельницький університет управління та права) 25-27 жовтня 2012 року

Детальніше...
 

На час поселення студентів в гуртожитки буде працювати «гаряча» телефонна лінія – «Студентський захист»

«На час поселення студентів до гуртожитків вищих навчальних закладах буде працювати «гаряча» телефонна лінія з метою надання практичною юридичної та консультаційної допомоги студентам», - заявив координатор громадської ініціативи «Студентський захист» Андрій Черних.

Детальніше...
 

Студенти знову недоотримали стипендії

Студенти та молодіжні громадські організації знову вийдуть на акцію протестуючи проти зниження стипендії у липні та серпні цього року.

Детальніше...
 

Фонд "Відкрий Україну" запрошує молодь на лекцію Стівена Пайфера

Фонд Арсенія Яценюка "Відкрий Україну" ініціює лекцію-дискусію для студентів, аспірантів та громадських активістів відомого американського дипломата Стівена ПАЙФЕРА, Надзвичайного і Повноважного Посла США в Україні (1998 – 2000), Старшого наукового співробітника Центру США та Європи Брукінгського інституту (the Brookings Institution).

Детальніше...
 

ОГОЛОШЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ КОНКУРСУ «ВІД МАГДЕБУРГА ДО ТВОГО МІСТА»

 

3 квітня 2012 року з 10.00 до 15.00 буде проходити конференція присвячена оголошененю результатів всеукраїнського конкурсу есе “Від Магдебурга до твого міста: очима тих, хто не байдужий”. Конкурс підтримується Європейською пограмою Міжнародного Фонду Відродження.

Детальніше...
 

Проміжні результати конкусру «Від Магдебурга до твого міста: очима тих, хто не байдужий»

ГО “Молодіжна альтернатива” оголошує проміжні результати конкурсу есе для молоді “Від Магдебурга до твого міста: очима тих, хто не байдужий”. Конкурс підтримує Європейська програма Міжнародного фонду “Відродження”.

Детальніше...
 

«Для того щоб демократія працювала ефективно, громадяни не повинні дрімати» – Максим Лациба, керівник проектів УНЦПД

«Міністр   соціальної  політики,  Сергій Тігіпко, вже півтора року не виконує постанову уряду Азарова яка вимагає створення громадської ради при міністерстві.

Детальніше...
 


Сторінка 8 з 17

Відео

English version