Новини третього сектору

На Рівненщині відбудеться літній освітній табір “ Youth - ACTING”. Розпочалась реєстрація учасників.

З 28 червня – по 1 липня 2013 року поблизу с. Хотинь в Рівненській області Молодіжна громадська організація «Молодь-Діє» та Рівненська міська молодіжна організація “Фундація Регіональних Ініціатив”, за підтримки Благодійного фонду “Богдана Гаврилишина” організовує літній табір для активної молоді України. Табір носить назву “ Youth - ACTING”.

Детальніше...
 

Парламентські слухання з прав людини відбудуться 12 червня

12 червня 2013 року Комітет Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин та міжнаціональних відносин проводить парламентські слухання на тему: «Стан дотримання прав людини в Україні».

Детальніше...
 

Літня школа на тему «Безпека в небезпеці»

17-20 червня 2013 року за сприяння Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні в Дипломатичній академії України відбудеться Літня школа на тему «Безпека в небезпеці».

Детальніше...
 

В Києві пройшов Форум Кар’єри. Попереду ще вісім кар’єрних конференцій від АЙСЕК по різних регіонах України!

У п’ятницю міжнародна організація АЙСЕК зібрала молодь на Форумі Кар’єри у Києві, який проходив в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Форум став місцем зустрічі студентів й випускників разом з компаніями, які проводили майстер-класи для учасників та виставляли свої вакансії.

Детальніше...
 

Купи картину – врятуй життя людині

Благодійний проект «Мистецтво проти раку». Виставка-конкурс «Зелена хвиля»

Детальніше...
 

Ліга Студентів АПУ проведе І Всеукраїнську правничу школу зі спортивного права за підтримки Астерс

Ліга студентів Асоціації правників України за підтримки комітету зі спортивного права Асоціації правників України та юридичної фірми "Астерс" 2-3 лютого 2013 року проведе І Всеукраїнську правничу школу зі спортивного права на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Детальніше...
 

Шановні студенти – активісти!

За ініціативи Олени Сотник члена Правління АПУ, партнера АО «Адвокатська група «Солодко і партнери» спільно з Лігою студентів АПУ розпочинається масштабний всеукраїнський проект «Гаряча лінія».

Детальніше...
 

Встановлено порядок укладення договорів про стажування студентів

Затверджений урядом документ визначає механізм укладення договорів про стажування студентами ВНЗ та учнями професійно-технічних навчальних закладів з підприємствами та організаціями.

Детальніше...
 

Затверджено Орієнтовний план МОНмолодьспорту щодо проведення консультацій з громадськістю у 2013 році

Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник затвердив Орієнтовний план Міністерства освіти і науки, молоді та спорту щодо проведення консультацій з громадськістю у 2013 році. Орієнтовний план розроблено для забезпечення належного виконання Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики».

Детальніше...
 

Пропозиції до проекту Концепції громадянської освіти та виховання в Україні

Запропонована для обговорення Концепція громадянської освіти та виховання в Україні (надалі Концепція) є актуальною і з огляду на внутрішні чинники розвитку країни, і з огляду на європейські, ширше – світові тенденції в сфері освіти.

Детальніше...
 


Сторінка 7 з 18

Відео

English version