Новини третього сектору

Встановлено порядок укладення договорів про стажування студентів

Затверджений урядом документ визначає механізм укладення договорів про стажування студентами ВНЗ та учнями професійно-технічних навчальних закладів з підприємствами та організаціями.

Детальніше...
 

Затверджено Орієнтовний план МОНмолодьспорту щодо проведення консультацій з громадськістю у 2013 році

Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник затвердив Орієнтовний план Міністерства освіти і науки, молоді та спорту щодо проведення консультацій з громадськістю у 2013 році. Орієнтовний план розроблено для забезпечення належного виконання Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики».

Детальніше...
 

Пропозиції до проекту Концепції громадянської освіти та виховання в Україні

Запропонована для обговорення Концепція громадянської освіти та виховання в Україні (надалі Концепція) є актуальною і з огляду на внутрішні чинники розвитку країни, і з огляду на європейські, ширше – світові тенденції в сфері освіти.

Детальніше...
 

Публічні дебати "Українська середня освіта вкрай застаріла"

Високий рівень освіти українців традиційно вважається однією з конкурентних переваг країни. Гарантоване державою право на безкоштовну освіту забезпечує широке охоплення, завдяки чому понад 95% українців мають атестат про середню освіту. Однак, на міжнародному рівні ці показники не витримують конкуренції. У звіті Всесвітнього економічного форуму з глобальної конкурентоздатності за 2012 рік Україна посідає лише 49-е місце зі 144 країн за охопленням середньою освітою, а за якістю освіти – 70-е місце.

Детальніше...
 

Київ та Відень співпрацюватимуть в освітній галузі

8 листопада об 11:30 за участю голови КМДА Олександра Попова та мера Відня Міхаеля Хойпля відбудеться підписання угоди про співробітництво в освітній галузі між двома столицями. Про це УНН повідомили у прес-службі КМДА.

Детальніше...
 

Вища освіта України у контексті інтеграції до європейського освітнього простору

 

22-24 листопада 2012 року в м. Київ (Україна) відбудеться VІІ-а Міжнародна науково-практична конференція „Вища освіта України у контексті інтеграції до європейського освітнього простору”.

Детальніше...
 

4 жовтня відбудеться найбільша в Україні виставка магістерських та докторських програм

Британська компанія QS вже котрий рік привозить в Київ представників приймальних комісії провідних університетів світу. Щорічні виставки проходять у рамках QS World Grad School Tour по всьому світу.

Детальніше...
 

Форум "Досвід органів студентського самоврядування та шляхи їх розвитку"

Запрошуємо Вас до участі у Форумі "Досвід органів студентського самоврядування та шляхи їх розвитку", який відбудеться 12-14 жовтня 2012 року у Львові.

Детальніше...
 

День відкритих дверей міланської академії NABA

12 жовтня в Києві відбудеться зустріч абітурієнтів із представником Нової Академії витончених мистецтв Damiano Antonazzo, який розповість про навчання у провідному італійському навчальному закладі

Детальніше...
 

Захід з моделювання УПО для студентів

27 вересня в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка ООН організовує захід з моделювання Універсального періодичного огляду (УПО) для студентів

Детальніше...
 
Більше статтей...


Сторінка 7 з 17

Відео

English version