Новини третього сектору

Літня школа на тему «Безпека в небезпеці»

17-20 червня 2013 року за сприяння Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні в Дипломатичній академії України відбудеться Літня школа на тему «Безпека в небезпеці».

Детальніше...
 

В Києві пройшов Форум Кар’єри. Попереду ще вісім кар’єрних конференцій від АЙСЕК по різних регіонах України!

У п’ятницю міжнародна організація АЙСЕК зібрала молодь на Форумі Кар’єри у Києві, який проходив в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Форум став місцем зустрічі студентів й випускників разом з компаніями, які проводили майстер-класи для учасників та виставляли свої вакансії.

Детальніше...
 

Купи картину – врятуй життя людині

Благодійний проект «Мистецтво проти раку». Виставка-конкурс «Зелена хвиля»

Детальніше...
 

Ліга Студентів АПУ проведе І Всеукраїнську правничу школу зі спортивного права за підтримки Астерс

Ліга студентів Асоціації правників України за підтримки комітету зі спортивного права Асоціації правників України та юридичної фірми "Астерс" 2-3 лютого 2013 року проведе І Всеукраїнську правничу школу зі спортивного права на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Детальніше...
 

Шановні студенти – активісти!

За ініціативи Олени Сотник члена Правління АПУ, партнера АО «Адвокатська група «Солодко і партнери» спільно з Лігою студентів АПУ розпочинається масштабний всеукраїнський проект «Гаряча лінія».

Детальніше...
 

Встановлено порядок укладення договорів про стажування студентів

Затверджений урядом документ визначає механізм укладення договорів про стажування студентами ВНЗ та учнями професійно-технічних навчальних закладів з підприємствами та організаціями.

Детальніше...
 

Затверджено Орієнтовний план МОНмолодьспорту щодо проведення консультацій з громадськістю у 2013 році

Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник затвердив Орієнтовний план Міністерства освіти і науки, молоді та спорту щодо проведення консультацій з громадськістю у 2013 році. Орієнтовний план розроблено для забезпечення належного виконання Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики».

Детальніше...
 

Пропозиції до проекту Концепції громадянської освіти та виховання в Україні

Запропонована для обговорення Концепція громадянської освіти та виховання в Україні (надалі Концепція) є актуальною і з огляду на внутрішні чинники розвитку країни, і з огляду на європейські, ширше – світові тенденції в сфері освіти.

Детальніше...
 

Публічні дебати "Українська середня освіта вкрай застаріла"

Високий рівень освіти українців традиційно вважається однією з конкурентних переваг країни. Гарантоване державою право на безкоштовну освіту забезпечує широке охоплення, завдяки чому понад 95% українців мають атестат про середню освіту. Однак, на міжнародному рівні ці показники не витримують конкуренції. У звіті Всесвітнього економічного форуму з глобальної конкурентоздатності за 2012 рік Україна посідає лише 49-е місце зі 144 країн за охопленням середньою освітою, а за якістю освіти – 70-е місце.

Детальніше...
 

Київ та Відень співпрацюватимуть в освітній галузі

8 листопада об 11:30 за участю голови КМДА Олександра Попова та мера Відня Міхаеля Хойпля відбудеться підписання угоди про співробітництво в освітній галузі між двома столицями. Про це УНН повідомили у прес-службі КМДА.

Детальніше...
 
Більше статтей...


Сторінка 7 з 17

Відео

English version