Новини третього сектору

Виставка "Вища освіта за кордоном" у Києві

Жовтнева виставка DEC education «Вища освіта за кордоном» об’єднає в одному місці більше 150 навчальних закладів з 30 країн і стане наймасштабнішим освітнім заходом цієї осені.

Детальніше...
 

Ставлення суспільства до підписання Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС

Запрошуємо Вас приєднатися до робочого сніданку, метою якого є обговорення актуальних питань, які вирують у нашому суспільстві  в очікуванні рішення  листопадового Самміту у Вільнюсі.

Детальніше...
 

Молодим юристам розкажуть про лідерство та громадську діяльність

28-31 серпня 2013 року на базі юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбудеться IV Табір по навчанню громадській діяльності для студентів-правників.

Детальніше...
 

На Рівненщині відбудеться літній освітній табір “ Youth - ACTING”. Розпочалась реєстрація учасників.

З 28 червня – по 1 липня 2013 року поблизу с. Хотинь в Рівненській області Молодіжна громадська організація «Молодь-Діє» та Рівненська міська молодіжна організація “Фундація Регіональних Ініціатив”, за підтримки Благодійного фонду “Богдана Гаврилишина” організовує літній табір для активної молоді України. Табір носить назву “ Youth - ACTING”.

Детальніше...
 

Парламентські слухання з прав людини відбудуться 12 червня

12 червня 2013 року Комітет Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин та міжнаціональних відносин проводить парламентські слухання на тему: «Стан дотримання прав людини в Україні».

Детальніше...
 

Літня школа на тему «Безпека в небезпеці»

17-20 червня 2013 року за сприяння Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні в Дипломатичній академії України відбудеться Літня школа на тему «Безпека в небезпеці».

Детальніше...
 

В Києві пройшов Форум Кар’єри. Попереду ще вісім кар’єрних конференцій від АЙСЕК по різних регіонах України!

У п’ятницю міжнародна організація АЙСЕК зібрала молодь на Форумі Кар’єри у Києві, який проходив в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Форум став місцем зустрічі студентів й випускників разом з компаніями, які проводили майстер-класи для учасників та виставляли свої вакансії.

Детальніше...
 

Купи картину – врятуй життя людині

Благодійний проект «Мистецтво проти раку». Виставка-конкурс «Зелена хвиля»

Детальніше...
 

Ліга Студентів АПУ проведе І Всеукраїнську правничу школу зі спортивного права за підтримки Астерс

Ліга студентів Асоціації правників України за підтримки комітету зі спортивного права Асоціації правників України та юридичної фірми "Астерс" 2-3 лютого 2013 року проведе І Всеукраїнську правничу школу зі спортивного права на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Детальніше...
 

Шановні студенти – активісти!

За ініціативи Олени Сотник члена Правління АПУ, партнера АО «Адвокатська група «Солодко і партнери» спільно з Лігою студентів АПУ розпочинається масштабний всеукраїнський проект «Гаряча лінія».

Детальніше...
 


Сторінка 6 з 17

Відео

English version