Новини третього сектору

Звернення до Уряду України, міжнародних організацій

Панове міністри, президенти, дипломати, державні діячі, експерти і лідери думок. Якщо не працює мова фактів, дипломатії, нехай запрацює мова досвіду і дорового глузду.

Детальніше...
 

Громадські лобісти змінили плани організаторів святкування Дня горілки

Донецька обласна організація ВГО «Комітет виборців України» домоглася недопущення пропаганди та стимулювання розпивання алкогольних напоїв у Парку ім.О.Щерабкова, яке було анонсовано і заплановано на 9 лютого.

Детальніше...
 

У Вільнюсі відбувся перший концерт за кордоном на підтримку Євромайдану

2 лютого у вільнюській арт-фабриці «Loftas» відбувся благодійний концерт, присвячений Україні. Ідея концерту «Kartu su Ukraina! / Разом з Україною!» зі збором коштів на лікування постраждалих на Майдані була реалізована менше ніж за три дні. 4-годинний марафон відвідало близько 2000 людей, завдяки чому було зібрано 19 000 гривень.

Детальніше...
 

В Українському домі оселився Студентський центр

В зв’язку з великою кількістю студентів, які беруть участь в акціях протесту на Майдані, 27 січня в Українському домі виникла їх координаційна рада – Студентська асамблея.

Детальніше...
 

Маніфест громадських організацій до влади і опозиції

Представники громадських рухів, організацій та ініціатив Майдану виступили зі спільним Маніфестом, в якому сформулювали основні вимоги до влади і опозиції та запропонували механізми вирішення кризової ситуації, а також про умови, за яких Громадський блок з Майдану не піде. Текст Маніфесту надіслано представникам влади, опозиції, а також міжнародним структурам, зацікавленим у вирішенні кризової ситуації.

Детальніше...
 

Виставка "Вища освіта за кордоном" у Києві

Жовтнева виставка DEC education «Вища освіта за кордоном» об’єднає в одному місці більше 150 навчальних закладів з 30 країн і стане наймасштабнішим освітнім заходом цієї осені.

Детальніше...
 

Ставлення суспільства до підписання Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС

Запрошуємо Вас приєднатися до робочого сніданку, метою якого є обговорення актуальних питань, які вирують у нашому суспільстві  в очікуванні рішення  листопадового Самміту у Вільнюсі.

Детальніше...
 

Молодим юристам розкажуть про лідерство та громадську діяльність

28-31 серпня 2013 року на базі юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбудеться IV Табір по навчанню громадській діяльності для студентів-правників.

Детальніше...
 

На Рівненщині відбудеться літній освітній табір “ Youth - ACTING”. Розпочалась реєстрація учасників.

З 28 червня – по 1 липня 2013 року поблизу с. Хотинь в Рівненській області Молодіжна громадська організація «Молодь-Діє» та Рівненська міська молодіжна організація “Фундація Регіональних Ініціатив”, за підтримки Благодійного фонду “Богдана Гаврилишина” організовує літній табір для активної молоді України. Табір носить назву “ Youth - ACTING”.

Детальніше...
 

Парламентські слухання з прав людини відбудуться 12 червня

12 червня 2013 року Комітет Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин та міжнаціональних відносин проводить парламентські слухання на тему: «Стан дотримання прав людини в Україні».

Детальніше...
 


Сторінка 6 з 17

Відео

English version