Новини третього сектору

Освітній вікенд

11- 12 жовтня 2014 року з 12.00 до 17.00 у київському готелі Fairmont (вул. Набережно-Хрещатицька, 1) відбудеться зустріч з представниками рейтингових університетів, коледжів та підготовчих центрів Великобританії, Західної Європи, США та Канади.

Детальніше...
 

Міжрегіональний молодіжний форум "Молодь єднає Україну"

Міжрегіональний молодіжний форум «Молодь єднає Україну» пройде 5-7 вересня 2014 року в позаміському дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Зоряний», розташованому в селі Потоки Кременчуцького району. Захід планує зібрати найбільш прогресивну молодь з усіх куточків України.

Детальніше...
 

Відбулося засідання ІІІ Антикорупційного форум

«На сьогодні головним внутрішнім ворогом в Україні є корупція, яка за останні роки набула загрозливих масштабів. І лише ефективна та скоординована взаємодія усіх органів державної влади, суспільства, підприємців та бізнесу всіх рівнів дозволить остаточно побороти це ганебне явище та створити такі умови, аби воно назавжди зникло», – заявив Голова ДФС України Ігор Білоус під час засідання ІІІ Антикорупційного форуму.

Детальніше...
 

Тема першого уроку - «Україна – єдина країна»

Суспільно-політична ситуація та події останніх місяців, окупація Російською Федерацією Криму, збройні акції російських терористів у східних регіонах України обумовили тему Першого уроку 2014/2015 навчального року – «Україна – єдина країна», про цей йдеться у листі МОН від 01.08.2014 № 1/9-388.

Детальніше...
 

У Білорусі студентам радять відмовлятися від діяльності в громадських організаціях

У Білорусі посилився тиск на студентів за участь у діяльності організацій громадянського суспільства, повідомляють координатори моніторингу порушення прав та академічних свобод студентів, що проводився "Студентською радою" в рамках діяльності Громадського Болонського комітету.

Детальніше...
 

ТОП-10 основних нововведень нового Закону "Про вищу освіту"

Міністерство освіти і науки окреслило основні нововведення ухваленого парламентом закону.

Детальніше...
 

Україна не визнає російські дипломи кримських ВНЗ

Дипломи ВНЗ Криму, які будуть отримані після 2014 року, не визнають в Україні. Про це на прес-конференції повідомила перший заступник Міністра освіти і науки України Інна Совсун.

Детальніше...
 

Набір на участь у 2 тижневому практикумі із аналізу законопроектів Школи практичної аналітики

Центр політичних студій та аналітики оголошує набір на участь у 2 тижневому практикумі із аналізу законопроектів Школи практичної аналітики. Під час занять учасники матимуть змогу прослухати 4 лекції та здійснять практичні заняття з аналізу політики, роботи з інформацією, комунікації із зацікавленими сторонами, а також підготовки аналітичних документів.

Детальніше...
 

Тиждень креативності в Німеччині "Werkwoche-2014"

Центр європейських ініціатив запрошує активну та креативну молодь взяти участь у міжнародному обміні, що відбудеться у молодіжному центрі Хіршлюх, м. Шторков (Німеччина) 7-17 серпня 2014 року.

Детальніше...
 

Кандидаты в мэры Николаева рассказали студентам о месте молодежи в их избирательной программе

14 мая, кандидаты на пост Николаевского городского головы презентовали лидерам молодежных организаций и студенческих самоуправлений Николаева «молодежный блок» в своих предвыборных программах.

Детальніше...
 


Сторінка 5 з 18

Відео

English version