Новини третього сектору

EYP Weekend 18-19 квітня

18-19 квітня 2015 року у чотирьох містах одночасно відбудуться навчальні зустрічі європейської молоді під егідою ММГО "Європейський Молодіжний Парламент – Україна", присвячені Міжнародному Дню солідарності молоді (Global Youth Service Day).

Детальніше...
 

Набір волонтерів для "Восток-SOS"

Наша країна переживає дуже важкий етап свого розвитку, і те, якими ми вийдемо з цього етапу, залежить від зусиль кожного з нас.

Детальніше...
 

Український католицький університет відкриває Школу управління для менеджерів у державному і громадському секторі

В Українському католицькому університеті відкривають Школу управління (School of Public Management), щоб підготувати висококваліфікованих менеджерів для роботи в центральних і регіональних органах державної влади та місцевого самоврядування. Очолить Школу Павло Шеремета, голова дорадчої ради Львівської бізнес-школи УКУ, екс-міністр економічного розвитку і торгівлі України.

Детальніше...
 

Проект індивідуального напряму 2015 року Молодіжний форум JCI Youth “HRToday”

Найочікуваніша подія цієї зими – Молодіжний форум JCI Youth “HRToday”, який присвячений професійному розвитку молодих спеціалістів у сфері HR менеджменту. Основною метою заходу є надання теоретичних знань та практичних навичок у даній сфері. Захід проводиться за підтримки найуспішніших менеджерів у сфері HR, які поділяться своїм досвідом та професійними уміннями.

Детальніше...
 

Всеукраїнський молодіжний Форум «iLead 2014»

Як найкраще дізнатися про лідерство і якості, якими повинен володіти справжній лідер? Відповідь проста! Почути реальні історії від успішних людей - як вони стали тими, хто вони є, що (або хто) їм допомогло в цьому, з якими труднощами вони стикалися, які поради вони можуть дати молодому поколінню на шляху до лідерства.

Детальніше...
 

В Тернополі обговорювали результати Індексу публічності Тернопільської міської ради

11 листопада 2014 року відбувся круглий стіл на тему «Індекс публічності Тернопільської міської ради: результати всеукраїнського вимірювання». Учасниками круглого столу були представники виконавчих органів Тернопільської міської ради, громадських організацій, журналісти та експерти.

Детальніше...
 

Конференція для молодих лідерів "Ukrainian Leaders"

В середині жовтня у Києвi вiдбудеться всеукраїнська освітня конференція "Ukrainian Leaders". Конференція обєднає 300 учасників - активних молодих українців та 30 спікерів з успішних українських компаній. Разом вони, у форматі тренінгів, майстер класів, ігор, лекцій та воркшопів будуть будувати нові стратегії, як професійного та особистісного саморозвитку, так і розвитку нашої країни загалом.

Детальніше...
 

Відкривається пан'європейський агрегатор MOOC

За підтримки Європейського Союзу відкривається платформа EMMA (European Multiple MOOC Aggregator), на якій будуть розміщені онлайн-курси від університетів всієї Європи на різних мовах. Пілотна програма проекту стартує у восьми країнах: Англії, Бельгії, Іспанії, Італії, Нідерландах, Португалії, Франції та Естонії.

Детальніше...
 

Освітній вікенд

11- 12 жовтня 2014 року з 12.00 до 17.00 у київському готелі Fairmont (вул. Набережно-Хрещатицька, 1) відбудеться зустріч з представниками рейтингових університетів, коледжів та підготовчих центрів Великобританії, Західної Європи, США та Канади.

Детальніше...
 

Міжрегіональний молодіжний форум "Молодь єднає Україну"

Міжрегіональний молодіжний форум «Молодь єднає Україну» пройде 5-7 вересня 2014 року в позаміському дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Зоряний», розташованому в селі Потоки Кременчуцького району. Захід планує зібрати найбільш прогресивну молодь з усіх куточків України.

Детальніше...
 


Сторінка 4 з 17

Відео

English version