Новини третього сектору

В Тернополі обговорювали результати Індексу публічності Тернопільської міської ради

11 листопада 2014 року відбувся круглий стіл на тему «Індекс публічності Тернопільської міської ради: результати всеукраїнського вимірювання». Учасниками круглого столу були представники виконавчих органів Тернопільської міської ради, громадських організацій, журналісти та експерти.

Детальніше...
 

Конференція для молодих лідерів "Ukrainian Leaders"

В середині жовтня у Києвi вiдбудеться всеукраїнська освітня конференція "Ukrainian Leaders". Конференція обєднає 300 учасників - активних молодих українців та 30 спікерів з успішних українських компаній. Разом вони, у форматі тренінгів, майстер класів, ігор, лекцій та воркшопів будуть будувати нові стратегії, як професійного та особистісного саморозвитку, так і розвитку нашої країни загалом.

Детальніше...
 

Відкривається пан'європейський агрегатор MOOC

За підтримки Європейського Союзу відкривається платформа EMMA (European Multiple MOOC Aggregator), на якій будуть розміщені онлайн-курси від університетів всієї Європи на різних мовах. Пілотна програма проекту стартує у восьми країнах: Англії, Бельгії, Іспанії, Італії, Нідерландах, Португалії, Франції та Естонії.

Детальніше...
 

Освітній вікенд

11- 12 жовтня 2014 року з 12.00 до 17.00 у київському готелі Fairmont (вул. Набережно-Хрещатицька, 1) відбудеться зустріч з представниками рейтингових університетів, коледжів та підготовчих центрів Великобританії, Західної Європи, США та Канади.

Детальніше...
 

Міжрегіональний молодіжний форум "Молодь єднає Україну"

Міжрегіональний молодіжний форум «Молодь єднає Україну» пройде 5-7 вересня 2014 року в позаміському дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Зоряний», розташованому в селі Потоки Кременчуцького району. Захід планує зібрати найбільш прогресивну молодь з усіх куточків України.

Детальніше...
 

Відбулося засідання ІІІ Антикорупційного форум

«На сьогодні головним внутрішнім ворогом в Україні є корупція, яка за останні роки набула загрозливих масштабів. І лише ефективна та скоординована взаємодія усіх органів державної влади, суспільства, підприємців та бізнесу всіх рівнів дозволить остаточно побороти це ганебне явище та створити такі умови, аби воно назавжди зникло», – заявив Голова ДФС України Ігор Білоус під час засідання ІІІ Антикорупційного форуму.

Детальніше...
 

Тема першого уроку - «Україна – єдина країна»

Суспільно-політична ситуація та події останніх місяців, окупація Російською Федерацією Криму, збройні акції російських терористів у східних регіонах України обумовили тему Першого уроку 2014/2015 навчального року – «Україна – єдина країна», про цей йдеться у листі МОН від 01.08.2014 № 1/9-388.

Детальніше...
 

У Білорусі студентам радять відмовлятися від діяльності в громадських організаціях

У Білорусі посилився тиск на студентів за участь у діяльності організацій громадянського суспільства, повідомляють координатори моніторингу порушення прав та академічних свобод студентів, що проводився "Студентською радою" в рамках діяльності Громадського Болонського комітету.

Детальніше...
 

ТОП-10 основних нововведень нового Закону "Про вищу освіту"

Міністерство освіти і науки окреслило основні нововведення ухваленого парламентом закону.

Детальніше...
 

Україна не визнає російські дипломи кримських ВНЗ

Дипломи ВНЗ Криму, які будуть отримані після 2014 року, не визнають в Україні. Про це на прес-конференції повідомила перший заступник Міністра освіти і науки України Інна Совсун.

Детальніше...
 


Сторінка 4 з 17

Відео

English version