Новини третього сектору

У Вінниці пройде круглий стіл «Міжнародні програми для молоді в контексті Східного Партнерства»

25 листопада 2015 року у м. Вінниця Українська національна платформа Форуму громадянського суспільства Східного партнерства, за підтримки громадських організацій «Лабораторія законодавчих ініціатив» та «Вінницький регіональний центр інформації «Креатив», проводить інформаційний Круглий стіл «Міжнародні програми для молоді в контексті Східного  Партнерства».

Детальніше...
 

Тиждень реформ пам’яті Кахи Бендукідзе

З 18 по 23 травня Клуб Молодих Реформаторів проводитиме цикл лекцій, присвячених реформам в Україні.

Детальніше...
 

Правове регулювання суспільних відносин в умовах демократизації Української держави

V Міжнародна науково-практична конференція "Правове регулювання суспільних відносин в умовах демократизації Української держави"

Детальніше...
 

Запрошуємо представників західного регіону України до участі в міжнародному тренінгу з питань безпеки

Фонд Арсенія Яценюка «Відкрий Україну» разом зі словацьким Центром Європейських та Північно-Атлантичних справ (CENAA) та Львівською академією прав людини імені Святого Івана Боско ініціює проведення тренінгу на тему «Реформування сектора безпеки. Словацький досвід».

Детальніше...
 

Історія починається в родині

Міжнародний дім зустрічей молоді в Освенцимі, Фундація Нижньосаксонських місць пам’яті/Miсце пам’яті Берґен-Бельзен, Міжнародна громадська організація "Основи свободи" у співпраці з Фондом ім. Фрідріха Еберта у Варшаві запрошують молодь віком 18-19 років взяти участь у польсько-німецько-українському проекті "Історія починається в родині..."

Детальніше...
 

EYP Weekend 18-19 квітня

18-19 квітня 2015 року у чотирьох містах одночасно відбудуться навчальні зустрічі європейської молоді під егідою ММГО "Європейський Молодіжний Парламент – Україна", присвячені Міжнародному Дню солідарності молоді (Global Youth Service Day).

Детальніше...
 

Набір волонтерів для "Восток-SOS"

Наша країна переживає дуже важкий етап свого розвитку, і те, якими ми вийдемо з цього етапу, залежить від зусиль кожного з нас.

Детальніше...
 

Український католицький університет відкриває Школу управління для менеджерів у державному і громадському секторі

В Українському католицькому університеті відкривають Школу управління (School of Public Management), щоб підготувати висококваліфікованих менеджерів для роботи в центральних і регіональних органах державної влади та місцевого самоврядування. Очолить Школу Павло Шеремета, голова дорадчої ради Львівської бізнес-школи УКУ, екс-міністр економічного розвитку і торгівлі України.

Детальніше...
 

Проект індивідуального напряму 2015 року Молодіжний форум JCI Youth “HRToday”

Найочікуваніша подія цієї зими – Молодіжний форум JCI Youth “HRToday”, який присвячений професійному розвитку молодих спеціалістів у сфері HR менеджменту. Основною метою заходу є надання теоретичних знань та практичних навичок у даній сфері. Захід проводиться за підтримки найуспішніших менеджерів у сфері HR, які поділяться своїм досвідом та професійними уміннями.

Детальніше...
 

Всеукраїнський молодіжний Форум «iLead 2014»

Як найкраще дізнатися про лідерство і якості, якими повинен володіти справжній лідер? Відповідь проста! Почути реальні історії від успішних людей - як вони стали тими, хто вони є, що (або хто) їм допомогло в цьому, з якими труднощами вони стикалися, які поради вони можуть дати молодому поколінню на шляху до лідерства.

Детальніше...
 


Сторінка 3 з 17

Відео

English version