Новини третього сектору

BridgeCamp-2010 у Києві

16  жовтня вперше в  Україні  пройде  BridgeCamp -  соціальний BarCamp для представників 3-го сектору.

Детальніше...
 

Спостереження за місцевими виборами

177 громадських спостерігачів ГМ ОПОРА почали моніторинг виборчої кампанії до місцевих органів влади. З 11-го вересня вони слідкують за ходом перегонів в усіх обласних та районних центрах України.

Детальніше...
 

UNITER запрошує лідерів

Міжнародна неприбуткова організація Пакт має честь запросити експертів та представників громадянського суспільства України до участі у Конференції партнерів проекту UNITER, яка відбудеться з 30 вересня до 2 жовтня в м. Києві.

Детальніше...
 

Міжнародний тренінг з прав людини

 

2-тижневий тренінг з прав людини буде проведений в Україні 6-18 березня 2011 року для учасників з Азербайджану, Вірменії, Грузії, України. Дедлайн для подачи заявок 30.09.10

Детальніше...
 

На Львівщині громада контролюватиме реалізацію трудових прав молоді

Інформаційно-правовий центр “Наше право” за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” розпочав дослідження та аналіз діяльності органів виконавчої влади та недержавних установ у сфері реалізації трудових прав молоді.

Детальніше...
 

Черкаська молодь з надією працевлаштуватися через самозайнятість

Безробіття серед молоді у світі сягнуло найвищого рівня від початку спостережень з 1991 року - такими є висновки Міжнародної організації праці. Працевлаштування через самозайнятість - такою є одна із цілей Черкаського обласного молодіжного центру праці.

Детальніше...
 

Громадська активність молоді - дані соціологічного опитування

31 серпня 2010 р. в Інформаційній агенції «Новини України» ( м. Полтава) Полтавська обласна молодіжна громадська організація «Твій Cвіт» провела прес-конференцію по результатам соціологічного опитування «Участь громадськості у вирішенні соціальних, економічних , територіальних та інших проблем».

Детальніше...
 

Створено першу в Україні соціальну мережу для дітей та підлітків

 

У  межах   проекту  «Активізація  участі теритиріальних громад у захисті прав дітей», що впроваджує Херсонський обласний благодійний фонд «Захист» на Херсонщині, створено веб-ресурс «Захист прав дітей»для соціальних працівників, педагогів. Відвідувачами цього веб-сайту на сьогодні є тисячі Інтернет-користувачів не лише з України, але й з ближнього та дальнього зарубіжжя.

Детальніше...
 

Влада активно обговорює проект закону "Про громадські організації"

Весь  серпень  триває   хвиля громадських обговорень урядового проекту Закону України "Про громадські організації", що проводять міністерства та обласні адміністрації. Причиною такої уваги органів влади до життя громадських організацій стало доручення Прем’єр-міністра № 45366/2/1-10 від 30.07.2010 року, що зобов’язує органи виконавчої влади обговорити даний законопроект із громадськими радами та іншими зацікавленими інститутами громадянського суспільства та надати пропозиції для вивчення.

Детальніше...
 


Сторінка 17 з 17

Відео

English version