Новини третього сектору

Стипендійна програма академічних обмінів iмені Фулбрайта

Програма iмені Фулбрайта - це найстарiша i найбiльш вiдома у свiтi програма наукових обмiнiв. Вона дiє з 1946 року, нинi - у 175 країнах свiту.

Детальніше...
 

Права студентів: що коїться під капотом

25  жовтня 2010  року  в  Харкові  проходитиме  безкоштовний флеш-тренінг "Права студентів: що коїться під капотом?", метою якого є формування цілісної картини сучасного нормативного забезпечення прав тих, хто навчається в вищих навчальних закладах України, та розвиток затребуваних механізмів їхнього захисту.

Детальніше...
 

Світове кафе «Освіта та ринок праці: пошук взаємозв’язків»

 

20 жовтня в Києві, у арт-галереї «ХудГраф», відбудеться світове кафе «Освіта та ринок праці: пошук взаємозв’язків»

Детальніше...
 

Управління громадськими організаціями

CIPE  України  розпочинає  проект «Розвиток потенціалу  бізнес асоціацій в Україні» з метою сприяння виконанню українськими об’єднаннями підприємців завдань щодо захисту інтересів компаній-членів та ефективного діалогу і співпраці з відповідними українськими державними установами регіонального та центрального рівнів.

Детальніше...
 

Twitter-трансляція місцевих виборів ElectUA

 

В Україні розпочинається Twitter-трансляція місцевих виборів ElectUA

Детальніше...
 

Міжнародний семінар «Молодь та активне європейське громадянство»

 

1-3 листопада 2010 року у Києві відбудеться міжнародний семінар «Молодь та активне європейське громадянство», який організує громадська організація «Об’єднання «Агенція розвитку освітньої політики» за фінансової підтримки програми «Схід-Схід: партнерство без кордонів» та Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Детальніше...
 

Участь громадян у процесі прийняття рішень

21-22  жовтня  2010 року в Львові  Творчий центр ТЦК в межах спільного проекту ПРООН та Міністерства закордонних справ Данії «Розвиток громадянського суспільства» проводить дводенну конференцію для активістів організацій громадянського суспільства, які працюють в сфері залучення громадян до процесу прийняття рішень на місцевому рівні.

Детальніше...
 

Школа розвитку організацій громадянського суспільства

Донецький молодіжний дебатний центр оголошує конкурс серед громадських організацій Донецької області на участь у Школі розвитку організацій громадянського суспільства. До участі в конкурсі запрошуються керівники та члени зареєстрованих громадських організацій, які бажають навчатись та розвивати організацію і готові взяти участь у всіх навчальних заходах, запланованих в рамках Школи.

Детальніше...
 

Відкритча презентацію молодіжних проектів

«Майстерня громадської активності» запрошує на відкриту презентацію молодіжних проектів.

Детальніше...
 

Концепція створення суспільного мовлення

Гуманітарна рада  при президенті  прийняла концепцію створення суспільного мовлення.

Детальніше...
 


Сторінка 15 з 18

Відео

English version