Новини третього сектору

У Верховній Раді пропонують порушити Європейську конвенцію про права та основні свободи людини?

Головне науково-експертне управління апарату Верховної Ради України надало негативний висновок на законопроект «Про громадські організації» (№ 7262-1). Зауваження ГНЕУ унеможливлюють виконання Україною зобов’язань перед Радою Європи в частині виконання Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод та рішень Європейського суду з прав людини.

Детальніше...
 

DJUICE ГРАНТИ

Всеукраїнський конкурс «DJUICE ГРАНТИ» знайшов своїх переможців

Детальніше...
 

Органи легалізації «поселили» у Києві 11 млн членів громадських організацій

Державний комітет статистики України нараховує на 10 тис. громадських організацій більше, ніж Міністерство юстиції. Такі дані були оприлюднені у ході круглого столу «Громадянське суспільство України в цифрах», який відбувся 28 січня.

Детальніше...
 

Розвиток лідерських якостей

З 20 по 23 січня 2011 року ГО «Центр політичних студій та аналітики» за підтримки Благодійного Фонду Богдана Гаврилишина було проведено тренінг для кращих 30 громадських активістів України «Розвиток лідерських якостей: як організувати та провести семінар на місцевому рівні».

Детальніше...
 

Стан та перспективи розвитку правової культури в Україні

25 лютого 2011 року відбудеться Міжнародна науково-практична інтернет-конференція на тему: "Стан та перспективи розвитку правової культури в Україні". Організатор заходу - Тернопільська міська громадська організація "Правозахисна організація "АКВІТАС". Матеріали потрібно надсилати до 24 лютого 2011 року.

Детальніше...
 

Я пишаюсь тим, що я українець

Фінал конкурсу «Я пишаюсь тим, що я українець!»

Детальніше...
 

4 - 6 березня 2011 року - Дні освіти за кордоном

Освітнє   агентство  DEC  education  запрошує  всіх,  хто зацікавлений у якісному зарубіжному освіту, відвідати наступні заходи в рамках «Днів освіти за кордоном»:

Детальніше...
 

Молодь вшанує жертв Голодомору голодуванням

26-28 листопада в урочищі Золота поляна біля сіл Воронів та Виспа на межі Львівської та Івано-Франківськівської області відбудеться «Голодна конференція», метою якої є вшанування жертв Голодомору та патріотичне виховання молоді. Специфікою конференції є те, що учасники візьмуть участь у трьохденному голодуванні. Організатором конференції є ГО «Молодіжний націоналістичний конгрес» (МНК).

Детальніше...
 

Урядовий уповноважений з питань антикорупційної політики взяв участь у відкриті навчального курсу з питань запобігання та протидії корупції, після нього будуть вчитися всі

22 листопада  2010  року  о 10.00 год. в приміщенні Національної академії Служби безпеки України розпочнеться навчальний курс з питань запобігання та протидії корупції, розроблений завдяки підтримці Проекту НАТО «Побудова прозорості та доброчесності в секторі безпеки та оборони» та Трансперенсі Інтернешнл Велика Британія.

Детальніше...
 

У Харкові розповіли, як перетворити «нудне» навчання у захоплюючий процес

Можливості інтернету для навчання у вищій школі стали предметом перших публічних лекцій у Харкові. Їх провела молодіжна організація “Фундація регіональних ініціатив” у рамках громадського проекту ”Платформа. Свідомо”.

Детальніше...
 


Сторінка 13 з 18

Відео

English version