Новини третього сектору

Флеш-моб “Do you speak English?” у Львові

10 червня у Києві, Львові, Харкові і Донецьку відбудеться всеукраїнський флеш-моб “Do you speak English?”. За рік до старту футбольного свята 2012 року прийшов час проявити волонтерський потенціал України !

Детальніше...
 

Відкрите засідання Українського молодіжного форуму

8 червня 2011 року о 16.30 годині відбудеться відкрите засідання Всеукраїнської спілки молодіжних та дитячих громадських організацій «Український молодіжний форум» (УМФ).

Детальніше...
 

У Києві відкриється виставка жлобства по-українськи 0

У середу, 1 червня, в столиці пройде масштабна виставка-інсталяція, присвячена дослідженню українського жлобства.

Детальніше...
 

День гніву

Загальнонаціональний "день гніву", призначений на 14 травня, стане початком безстрокової акції протесту. Про це заявив лідер громадського руху "Спільна справа" Олександр Данилюк, який є ініціатором та координатором акції.

Детальніше...
 

Що означає бути «громадянином Європи»?

31-го  березня  2011 року у  м. Київ Інститут Євро-Атлантичного  співробітництва  за  підтримки Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні проведуть подіумну дискусію на тему “Що означає бути «громадянином Європи»? Погляд молоді з Німеччини, Польщі та України” у рамках щорічного проекту «Європа у валізі».

Детальніше...
 

Обрано Студентського президента України

Новим   президентом   Національного   студентського  союзу  утретє  став аспірант «Львівської політехніки» Анатолій Ігнатович, повідомили у прес-службі вишу.

Детальніше...
 

Вроцлав їде до Києва по студентів і працівників

7-9 квітня 2011 року у рамках міжнародної спеціалізованої виставки "Education abroad" у Києві відбудеться серія зустрічей та презентацій, присвячених можливостям навчання та працевлаштування у Вроцлаві (Польща). Пропозиції представлятимуть проект "Teraz Wrocław" та вроцлавський центр IBM.

Детальніше...
 

Обнародувана для громадського обговорення нова редакція законопроекту "Про вищу освіту"

Міністерство   освіти  й  науки,   молоді  та спорту  України  розпочало  громадське обговорення нової редакції законопроекту "Про вищу освіту". У новій версії документа відсутні положення, що викликали протест у студентських профспілок, - класифікація ВНЗ за числом студентів і щорічна індексація плати за навчання. При цьому проект закону не гарантує працевлаштування бюджетникам, скорочує державне замовлення на бакалаврів і делегує Кабміну повноваження встановлювати мінімальну вартість навчання студентів.

Детальніше...
 

Форум з питань молодіжного працевлаштування

28-30 квітня 2011 року відбудеться Форум з питань молодіжного працевлаштування.

Детальніше...
 

16 лютого у Києві розпочинається Міжнародна виставка навчальних закладів "Сучасна освіта в Україні - 2011"

16 лютого 2011 року об 11:00 у Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. І.Мазепи, 13, Київ) відбудеться урочисте відкриття Чотирнадцятої міжнародної виставки навчальних закладів"Сучасна освіта в Україні - 2011". Виставка триватиме з 16 по 18 лютого 2011 року.

Детальніше...
 


Сторінка 12 з 18

Відео

English version