Новини МА


Дискусійний клуб «Чи готові українці жити за правилами європейського співтовариства?»

26 березня 2016 в Рівному пройшов дискусійний клуб «Чи готові українці жити за правилами європейського співтовариства?»

Детальніше...
 

Моя спеціальність та моє покликання – служити громаді.

Такий висновок зробив для себе після проходження стажування у Дрогобицькій міській раді студент соціально - гуманітарного факультету Дрогобицького державного педагогічного університету імені І. Франка Іван Габак.  Іван взяв участь у конкурсі на проходження стажування в органах місцевого самоврядування, який оголосили громадські організації «Молодіжна Альтернатива» та Дрогобицька громадська організація «Спілка Української Молоді».

Детальніше...
 

Децентралізація владних повноважень в контексті євроінтеграції України

25 березня 2016, Чернівці, в обласній науковій бібліотеці, центрі європейської інформації пройшов Дискусійний клуб

Детальніше...
 

Файне місто Тернопіль зустрічало молодь зі Сходу

23-25 березня у м. Тернопіль ГО Молодіжна Альтернатива провела  обмінну поїздку в рамках проекту «Єдність у різноманітті», метою якого було подолання стереотипів, конфліктів і встановлення діалогу між молоддю Сходу, Півдня та Заходу України.

Детальніше...
 

22 березня у м.Київ пройшов дискусійний клуб від Представництва ЄС в Україні на тему «Європейські цінності в українській системі освіти: можливості та пріоритети для молоді»

Європейські цінності в українській системі освіти: можливості та пріоритети для молоді 22 березня у м.Київ пройшов дискусійний клуб від Представництва ЄС в Україні на тему «Європейські цінності в українській системі освіти: можливості та пріоритети для молоді».

Детальніше...
 


Сторінка 20 з 96

Відео

English version