Новини МА


Дискусійний клуб у м. Запоріжжя.

27 квітня 2016 року в Запорізькому Обласному Центрі Молоді відбувся останній Дискусійний клуб на тему «Освіта в Європейському Союзі: ключові тенденції та виклики для молоді Запоріжжя».

Детальніше...
 

Дискусійний клуб у Івано-Франківськ

21 травня у Івано-Франківську пройшов Дискусійний клуб в рамках проекту «ЄС: вибір української молоді». Студентська молодь та старші люди взяли участь в дискусії на таку цікаву тему як «Угода про Асоціацію: які можливості вона відкриває для Івано-Франківська».

Детальніше...
 

Дискусійний клуб у м. Хмельницький

18 травня у приміщенні Хмельницької Обласної Ради справи пройшов Дискусійний клуб в рамках проекту «ЄС: вибір української молоді». Студентська молодь взяла участь в дискусії на таку важливу тему як «Жінки при владі: ситуація в Україні та ЄС», при цьому не забувши подискутувати на тему Євроінтеграції та її викликів в цілому.

Детальніше...
 

Руйнуючи міфи про українську євроінтеграцію – вільний чи контрольований простір для медіа

12 травня у приміщенні Факультету журналістики Львівського Національного Університету пройшов Дискусійний клуб в рамках проекту «ЄС: вибір української молоді».

Детальніше...
 

Європейські цінності

11 травня у приміщенні Львівського Інституту Банківської справи пройшов Дискусійний клуб в рамках проекту «ЄС: вибір української молоді».

Детальніше...
 


Сторінка 15 з 96

Відео

English version