Новини МА


Львів - Єдність у всьому

З 3 по 5 червня відбувся чудовий захід у чарівному місті Львів, який проходив у рамках проекта  «Єдність у різноманітті: подолання стереотипів та конфліктів, налагодження діалогу між молоддю Сходу, Півдня та Заходу». Пороект здіснюється МА, за фінансової підтримки Національного Фонду Підтримки Демократії.

Детальніше...
 

6 червня МА поставила останній акорд в проекті «ЄС: вибір української молоді»

В НСК "Олімпійський" пройшов останній захід за проектом - Всеукраїнський форум "ФОРМАТ: Європеєць" від Представництва ЄС в Україні.

Детальніше...
 

Школа молодої демократії в Польщі

З 15 по 22 травня 2016 року МА спільно з Фондом християнської культури «Знак» (Польща) зорганізувала поїздку 15 успішних громадських активістів та представників в лади в Польщу.

Детальніше...
 

Дискусійний куб в Ужгороді

23 травня активна молод з Закарпаття за Східних областей України взяла активну участь у роботі дискусійного клубу на тему: «Угода про асоціацію: які можливості вона відкриває?»

Детальніше...
 

Закарпаття – найзахідніший та найчарівніший край України.

Саме тут з 23 по 25 травня перебувала група молодих людей з Харківської, Донецької та Луганської областей у рамках проекту ГО "Молодіжна Альтернатива" під назвою "Єдність у різноманітті"! На Закарпатті організувати перебування молоді допомагали представники Благодійного фонду «Центр громадських ініціатив» (Перечин).

Детальніше...
 


Сторінка 14 з 96

Відео

English version