Новини МА


Форум "Школа Молодої Демократії" крокує містами. Зупинка перша - Тернопіль

25 жовтня в Тернополі проходив Форум "Школа Молодої Демократії", який відбувся в рамках польського-українського проекту "Школа Молодої Демократії".

Детальніше...
 

26 жовтня Форум Школи Молодої Демократії пройшов в Києві.

26 жовтня Форум Школи Молодої Демократії пройшов в Києві.

Детальніше...
 

Форум «Школа Молодої Демократії» в Одесі

28 жовтня у конференц-залі ImactHub у місті Одеса відбувся захід під назвою Форум «Школа Молодої Демократії». Під час Форуму на одному майданчику зустрілися громадські активісти, представники НУО та органів місцевого самоврядування з Одеси та Одеської області, для яких пріоритетом є розвиток власного регіону, співпраця влади з громадськістю та активна участь у процесі децентралізації.

Детальніше...
 

Локальні ініціативи Миколаєва

18 жовтня 2016 року в місті Миколаєві в  приміщені МНУ ім. В. О. Сухомлинського (адреса вул. Нікольська 24) відбулася презентація проектів – локальних ініціатив, реалізованих активною молоддю і направлених на подолання стереотипів та встановлення діалогу між молоддю Сходу, Півдня та Заходу.

Детальніше...
 

МА провела заключний трениг для інтернів.

Ми обговорили і дізналися у наших інтернів у яких погромах, акціях, проектах вони брали участь за останній рік, які найбільш впливові молодіжні організації вони знають, що бракує молоді бути активною і займатися політикою, як підвищити рівень участі молоді у прийнятті рішень і підвели підсумки нашого цьогорічного стажування.

Детальніше...
 


Сторінка 12 з 97

Відео

English version