Новини МА


Визначено учасників програми «Студенти для органів місцевого самоврядування» у місті Житомір

02 лютого 2011 року за результатами співбесіди було відібрано п’ять учасників для участі в програмі «Студенти для органів місцевого самоврядування». Учасниками програми стали:

Детальніше...
 

"Місцеве самоврядування в Україні. Проблеми та перспективи розвитку"

6 лютого 2011 року МА провела тренинги для регіональних інтернів "Місцеве самоврядування в Україні. Проблеми та перспективи розвитку"

Детальніше...
 

"Місцеве самоврядування в Україні. Проблеми та перспективи розвитку"

23  січня  2011  року  МА провела  тренинги  для регіональних інтернів "Місцеве самоврядування в Україні. Проблеми та перспективи розвитку"

 

Детальніше...
 

В Одесі розпочалися стажування студентів в ОМС

Розповсюдження інформації по конкурс

 

Детальніше...
 

З лютого починають стажування студенти в Херсонській міській раді

 

Взагалі, було подано 47 заявок на участь у цьому проекті, серед яких проявили бажання взяти участь у цьому проекті студенти таких вузів: Херсонський державний університет, Херсонський державний аграрний університет, херсонський економіко-правовий коледж, національний університет кораблебудування ім.Адмірала Макарова, Херсонський національний технічний університет а також ХФ Київського Національного університету культури і мистецтв. Інформацію про конкурс на участь у програмі було подано через інтернет ресурси, через електронні розсилки по електронній пошті, в інтернет-мережі "Контакт",а також шляхом розклеюваних афіш у ВНЗ Херосна.

Детальніше...
 


Сторінка 91 з 97

Відео

English version