Новини МА

6 червня МА поставила останній акорд в проекті «ЄС: вибір української молоді»

В НСК "Олімпійський" пройшов останній захід за проектом - Всеукраїнський форум "ФОРМАТ: Європеєць" від Представництва ЄС в Україні.

Детальніше...
 

Школа молодої демократії в Польщі

З 15 по 22 травня 2016 року МА спільно з Фондом християнської культури «Знак» (Польща) зорганізувала поїздку 15 успішних громадських активістів та представників в лади в Польщу.

Детальніше...
 

Закарпаття – найзахідніший та найчарівніший край України.

Саме тут з 23 по 25 травня перебувала група молодих людей з Харківської, Донецької та Луганської областей у рамках проекту ГО "Молодіжна Альтернатива" під назвою "Єдність у різноманітті"! На Закарпатті організувати перебування молоді допомагали представники Благодійного фонду «Центр громадських ініціатив» (Перечин).

Детальніше...
 

Дискусійний клуб у Івано-Франківськ

21 травня у Івано-Франківську пройшов Дискусійний клуб в рамках проекту «ЄС: вибір української молоді». Студентська молодь та старші люди взяли участь в дискусії на таку цікаву тему як «Угода про Асоціацію: які можливості вона відкриває для Івано-Франківська».

Детальніше...
 

Руйнуючи міфи про українську євроінтеграцію – вільний чи контрольований простір для медіа

12 травня у приміщенні Факультету журналістики Львівського Національного Університету пройшов Дискусійний клуб в рамках проекту «ЄС: вибір української молоді».

Детальніше...
 

Дискусійний куб в Ужгороді

23 травня активна молод з Закарпаття за Східних областей України взяла активну участь у роботі дискусійного клубу на тему: «Угода про асоціацію: які можливості вона відкриває?»

Детальніше...
 

Дискусійний клуб у м. Запоріжжя.

27 квітня 2016 року в Запорізькому Обласному Центрі Молоді відбувся останній Дискусійний клуб на тему «Освіта в Європейському Союзі: ключові тенденції та виклики для молоді Запоріжжя».

Детальніше...
 

Дискусійний клуб у м. Хмельницький

18 травня у приміщенні Хмельницької Обласної Ради справи пройшов Дискусійний клуб в рамках проекту «ЄС: вибір української молоді». Студентська молодь взяла участь в дискусії на таку важливу тему як «Жінки при владі: ситуація в Україні та ЄС», при цьому не забувши подискутувати на тему Євроінтеграції та її викликів в цілому.

Детальніше...
 

Європейські цінності

11 травня у приміщенні Львівського Інституту Банківської справи пройшов Дискусійний клуб в рамках проекту «ЄС: вибір української молоді».

Детальніше...
 


Сторінка 12 з 57

Відео

English version