Новини МА

Участі громадськості та саме молоді у виробленні політики

7 та 12 липня 2016 р. ГО «Молодіжна Альтернатива» провела тренінг для наших інтернів на тему участі громадськості та саме молоді у виробленні політики та у прийнятті рішень на різних рівнях.

Детальніше...
 

Політичне фінансування

3 та 10 липня 2016 р. ГО «Молодіжна Альтернатива» організувала тренінг для наших інтернів на тему «Політичне фінансування».

Детальніше...
 

6 червня МА поставила останній акорд в проекті «ЄС: вибір української молоді»

В НСК "Олімпійський" пройшов останній захід за проектом - Всеукраїнський форум "ФОРМАТ: Європеєць" від Представництва ЄС в Україні.

Детальніше...
 

Дискусійний куб в Ужгороді

23 травня активна молод з Закарпаття за Східних областей України взяла активну участь у роботі дискусійного клубу на тему: «Угода про асоціацію: які можливості вона відкриває?»

Детальніше...
 

Дискусійний клуб у м. Запоріжжя.

27 квітня 2016 року в Запорізькому Обласному Центрі Молоді відбувся останній Дискусійний клуб на тему «Освіта в Європейському Союзі: ключові тенденції та виклики для молоді Запоріжжя».

Детальніше...
 

Львів - Єдність у всьому

З 3 по 5 червня відбувся чудовий захід у чарівному місті Львів, який проходив у рамках проекта  «Єдність у різноманітті: подолання стереотипів та конфліктів, налагодження діалогу між молоддю Сходу, Півдня та Заходу». Пороект здіснюється МА, за фінансової підтримки Національного Фонду Підтримки Демократії.

Детальніше...
 

Школа молодої демократії в Польщі

З 15 по 22 травня 2016 року МА спільно з Фондом християнської культури «Знак» (Польща) зорганізувала поїздку 15 успішних громадських активістів та представників в лади в Польщу.

Детальніше...
 

Закарпаття – найзахідніший та найчарівніший край України.

Саме тут з 23 по 25 травня перебувала група молодих людей з Харківської, Донецької та Луганської областей у рамках проекту ГО "Молодіжна Альтернатива" під назвою "Єдність у різноманітті"! На Закарпатті організувати перебування молоді допомагали представники Благодійного фонду «Центр громадських ініціатив» (Перечин).

Детальніше...
 

Дискусійний клуб у Івано-Франківськ

21 травня у Івано-Франківську пройшов Дискусійний клуб в рамках проекту «ЄС: вибір української молоді». Студентська молодь та старші люди взяли участь в дискусії на таку цікаву тему як «Угода про Асоціацію: які можливості вона відкриває для Івано-Франківська».

Детальніше...
 


Сторінка 8 з 54

Відео

English version