Новини МА

Закарпаття – найзахідніший та найчарівніший край України.

Саме тут з 23 по 25 травня перебувала група молодих людей з Харківської, Донецької та Луганської областей у рамках проекту ГО "Молодіжна Альтернатива" під назвою "Єдність у різноманітті"! На Закарпатті організувати перебування молоді допомагали представники Благодійного фонду «Центр громадських ініціатив» (Перечин).

Детальніше...
 

Дискусійний клуб у м. Запоріжжя.

27 квітня 2016 року в Запорізькому Обласному Центрі Молоді відбувся останній Дискусійний клуб на тему «Освіта в Європейському Союзі: ключові тенденції та виклики для молоді Запоріжжя».

Детальніше...
 

Дискусійний клуб у м. Хмельницький

18 травня у приміщенні Хмельницької Обласної Ради справи пройшов Дискусійний клуб в рамках проекту «ЄС: вибір української молоді». Студентська молодь взяла участь в дискусії на таку важливу тему як «Жінки при владі: ситуація в Україні та ЄС», при цьому не забувши подискутувати на тему Євроінтеграції та її викликів в цілому.

Детальніше...
 

Європейські цінності

11 травня у приміщенні Львівського Інституту Банківської справи пройшов Дискусійний клуб в рамках проекту «ЄС: вибір української молоді».

Детальніше...
 

Програм стажування у рамках проведення реформи сервісних центрів МВС.

З 18 квітня 2016 «Молодіжна Альтернатива» у партнерстві з Головним сервісним центром МВС, Консультативною місією Європейського союзу з реформування сектору цивільної безпеки в Україні (КМЄС) при фінансовій підтримці Посольства США в Україні розпочала стажування та навчання учасників проекту «Програма стажування та розвитку кадрового потенціалу сервісних центрів МВС України» .

Детальніше...
 

Дискусійний клуб у Івано-Франківськ

21 травня у Івано-Франківську пройшов Дискусійний клуб в рамках проекту «ЄС: вибір української молоді». Студентська молодь та старші люди взяли участь в дискусії на таку цікаву тему як «Угода про Асоціацію: які можливості вона відкриває для Івано-Франківська».

Детальніше...
 

Руйнуючи міфи про українську євроінтеграцію – вільний чи контрольований простір для медіа

12 травня у приміщенні Факультету журналістики Львівського Національного Університету пройшов Дискусійний клуб в рамках проекту «ЄС: вибір української молоді».

Детальніше...
 

Обмінні поїздки до Ужгорода, Івано-Франківська та Львова для молоді зі Сходу та Півдня

3 4 травня по 16 травня 2016 року триває конкурсний відбір молодих людей зі Сходу та Півдня України на участь у черговому етапі обмінних поїздок в м. Ужгород та Івано-Франківськ.

Детальніше...
 

Молодь із Львова, Ужгорода, Івано-Франківська, Луцька та Рівного завітала до Харкова

Молодь із Львова, Ужгорода, Івано-Франківська, Луцька та Рівного завітала до Харкова

Детальніше...
 


Сторінка 7 з 52

Відео

English version