Новини МА

Публічний захід «Живі історії – освіта та навчання за європейськими програмами»

27 вересня 2019 року Представництво ЄС в Україні провело для підлітків Харківщини захід «Подорож Європою». Захід відбувся в Харківській обласній бібліотеці для дітей.

Детальніше...
 

Моніторинг та оцінка ефективності діяльності органів самоорганізації населення міста Києва

Протягом грудня 2019 року ГО «Молодіжна Альтернатива» впроваджувала проект «Моніторинг та оцінка ефективності діяльності органів самоорганізації населення міста Києва».

Детальніше...
 

Інтелектуальний брейн ринг: «Хто знає краще Європейський Союз?»

 

 

20 вересня 2019 року Представництво ЄС в Україні в партнерстві з ГО «Молодіжна Альтерантива» провело для підлітків Чернігівщини  інтелектуальний брейн ринг «Хто знає краще Європейський Союз». Захід відбувся в Чернігівській обласній бібліотеці для юнацтва.

Детальніше...
 

Відкрий для себе Європу за 100 хвилин

6 червня 2019 року Представництво ЄС в партнерстві з ГО «Молодіжна Альтернатива» провело публічний захід/інтерактивну гру «Відкрий для себе Європу за 100 хвилин» для дітей та підлітків в приміщенні Сєверодонецької міської бібліотеки для юнацтва ім. Й. Курлата.

Детальніше...
 

Тренінг для бібліотекарів Східної та Південної України

«Інформаційна підтримка ЄС бібліотекам для дітей та юнацтва України» - проект, який дає можливість керівникам та методистам бібліотек дізнатися більше про Європейський Союз та отримати методичну літературу від Представництва ЄС для молодих читачів бібліотек. Партнер проекту ГО «Молодіжна Альтернатива».

Детальніше...
 

Квест “Подорож Європою”

23 вересня 2019 року Представництво ЄС в Україні провело для школярів Черкащини інтерактивний квест «Подорож Європою». Захід відбувся в Черкаській обласній бібліотеці для дітей.

Детальніше...
 

Дні Кар’єри ЄС в 15 українських містах

В рамках проекту Представництва ЄС «Інформаційна підтримка молодіжних мереж ЄС в Україні» МА спільно з ГО «Відкрите Суспільство» долучилася до організації та проведення Днів Кар’єри ЄС в 15 містах України. Заходи відбувалися лютий-вересень 2019

Детальніше...
 

Точка зростання. Цінності щасливої людини

 

Проектний рух «Країна Успіху» подовжує працювати і в 2019 році. 23 лютого 2019 року відбувся одноденний мотиваційний саміт «ТОЧКА ЗРОСТАННЯ. ЦІННОСТІ ЩАСЛИВОЇ ЛЮДИНИ»

Детальніше...
 

Представництво ЄС в Україні сприяє розвитку місцевих бібліотек для дітей та юнацтва

7 лютого 2019 року в м. Житомирі у обласній бібліотеці для юнацтва відбувався тренінг від Представництва ЄС в Україні для керівників та методистів бібліотек центрального та західного регіону України. Тренінг проходив в рамках проекту Представництва ЄС «Інформаційна підтримка ЄС бібліотекам для дітей та юнацтва України», партнер проекту ГО Молодіжна Альтернатива.

Детальніше...
 


Сторінка 4 з 57

Відео

English version