Новини МА

Розвиток потенціалу сільської місцевості з українського, польського та німецького погляду

Міжнародний проект темою якого було "Розвиток Потенціалу сільської місцевості з українського, польського та німецького погляду " пройшов в Україні  з 25 листопада по 29 листопада 2015 року.

Детальніше...
 

До швидкої зустрічі, майбутні інтерни!

Вже понад 20 років студенти провідних університетів Києва долучаються до успішного та завжди актуального проекту – «Студенти для Парламенту», який реалізовує громадська організація «Молодіжна Альтернатива» за сприяння Національного Фонду Підтримки Демократії (США).

Детальніше...
 

Екосело - не міф, а реальність

Нещодавно представники «Молодіжної Альтернативи» повернулися з міжнародної освітньої сесії, що проходила у європейському місті Страсбург, де познайомилися з Піа Джансен, яка є засновницею екосела в Данії.

Детальніше...
 

В Ужгороді обговорили пропозиції молоді до регіональної влади

У п’ятницю, 30 жовтня 2015 року, в Закарпатській обласній науковій бібліотеці ім. Ф. Потушняка відбулася прес-конференція з обговорення «Пропозицій молоді до регіональної влади щодо забезпечення подолання стереотипів між регіонами», випрацювані у результаті проекту «Єдність у різноманітті: подолання стереотипів та конфліктів, налагодження діалогу між молоддю Сходу, Півдня і Заходу України», який реалізовувався ГО «Молодіжна альтернатива» у співпраці з регіональними громадськими організаціями, впродовж 2015 року за сприяння Національного Фонду Підтримки Демократії.

Детальніше...
 

Миколаїв обговорює пропозиції до влади молоді щодо подолання стереотипів і конфліктів та можливості стажувань молоді у органах влади

В кінці вересня в Миколаєві відбулася презентація пропозицій молоді «Пропозицій молоді до регіональної влади щодо забезпечення подолання стереотипів між регіонами», обмінних поїздок та можливостей, які дають стажування молоді у органах влади.

Детальніше...
 

Києво-Могилянська академія зустріла «Молодіжну Альтернативу» з презентацією програми «Студенти для Парламенту»

17 листопада у стінах Національного університету «Києво-Могилянська академія» відбулася зустріч представників ГО «Молодіжна Альтернатива» зі студентами закладу. В рамках виступу була презентована програма «Студенти для парламенту», де найактивніші проявили ініціативу брати участь у проекті. В ході презентації молодь дізналась всі нюанси щодо програми, а також отримала ґрунтовні відповіді на запитання. Єдиним моментом, який зупиняв декого із студентів заповнювати анкету – це наявність нелегких запитань та брак часу. Але хто насправді хоче втілити даний проект в життя – буде йти до останнього і обов’язково отримає перемогу!

Детальніше...
 

Зустріч з Катериною Березовською - координатором проектів у Представництві Міхала Боні, члену Європейського парламенту

22 листопада 2015 в приміщенні Smartille (бульвар Т. Шевченка, 36 А,3 поверх, зал бібліотека) ГО «Молодіжна Альтернатива» проводить зустріч з Катериною Березовською, координатором проектів у Представництві Міхала Боні, члену Європейського парламенту. В своєму житті Катерина керується принципом «Не пропонуй того, що сам би не міг виконати».

Детальніше...
 

Дніпропетровськ обговорює пропозиції до влади молоді щодо подолання стереотипів і конфліктів

В кінці жовтня в Дніпропетровську відбулася прес-конференція щодо обговорення «Пропозицій молоді до регіональної влади щодо забезпечення подолання стереотипів між регіонами».

Детальніше...
 

У Луцьку розповіли, як молодь руйнує стереотипи

Молодь із усієї країни взялася руйнувати стереотипи. Про це йшлося під час прес-конференції.

Детальніше...
 
Більше статтей...


Сторінка 20 з 57

Відео

English version