Новини МА

Угода про Асоціацію Україна - ЄС: які міфи треба розвіювати і що це значить для Сум?

24 лютого 2016 відбувся дискусійний клуб за проектом Представництва Єврокомісії «ЄС: вибір української молоді» в м. Суми.

Детальніше...
 

Сучасний децентралізаційний процес в Україні

27 та 28 лютого «Молодіжна Альтернатива» провела тренинги «Сучасний децентралізаційний процес в Україні» для регіональних інтернів.

Детальніше...
 

Школа Молодої Демократії» знайомила вінниччан з реформою децентралізації та вчила впливати на владу

Українсько-польский проект «Школа Молодої Демократії» розпочав свою роботу у Вінниці. Протягом двох днів, 24-25 лютого, 29 учасників віком до 35 років із Вінницької області брали участь у обговоренні актуальної зараз реформи децентралізації.

Детальніше...
 

Міфи та реалії навчання у Європі обговорювали чернігівці

У понеділок 22 лютого у Чернігові відбулося засідання Дискусійного Клубу на тему «Вища освіта в європейському Союзі: міф чи реальність. Основні тренди та виклики для українських студентів». Чернігів став першим містом, де стартували такі дебати в рамках проекту «ЄС: вибір молоді». Проект «ЄС: вибір української молоді»  є ініціативою, що фінансується Представництвом Європейського Союзу в Україні, виконавцем проекту виступає  ГО "Молодіжна Альтернатива".

Детальніше...
 

Конкурс пісень про Європу

Представництво ЄС оголошує конкурс авторської пісні на тему Європи, що відбувається в рамках проекту «ЄС: вибір української молоді». Переможці отримають призи або можливість записати свої хіти на професійній студії звукозапису.

Запишіть на диктофон або відеокамеру свою пісню про Європу і прославтесь на всю країну. Неважливо, чи буде це хоровий спів або хеві-метал, джаз чи хіп-хоп. Головне, щоб пісня чіпляла слухача.

Детальніше...
 

«Школа молодої демократії» в Тернополі

Ми продовжуємо активну роботу в рамках проекту «Школа Молодої Демократії». 27-28 лютого 2016 року в м. Тернополі 30 молодих громадських активістів та представників влади, для яких пріоритетом є розвиток власного регіону, співпраця влади з громадою та активна участь у процесі децентралізації, взяли участь у нашому дводенному тренингу.

Детальніше...
 

Українські реформи і партнерство з Європейським Союзом – чи на вірному ми шляху?

У Донецькому національному університеті 23 лютого відбувся дискусійний клуб «Українські реформи і партнерство з Європейським Союзом – чи на вірному ми шляху?».

Детальніше...
 

Навчання ВПО з числа молоді в Дніпропетровську

15-17 лютого молоді переселенці з Донбасу вчились громадському активізму та напрацьовували пропозиції для влади як покращити життя в громаді для себе та інших в м. Дніпропетровськ.

Детальніше...
 

Конкурс аудіовікторин на тему ЄС

Представництво ЄС в Україні оголошує конкурс аудіозаписів у форматі вікторини, що відбувається в рамках проекту «ЄС: вибір української молоді». Учасники зможуть позмагатися у інноваційному форматі аудіоквізу та виграти цінні призи.

Детальніше...
 


Сторінка 17 з 57

Відео

English version