Новини МА

Молодь з числа ВПО: допомогти собі та іншим у пошуку рішень нагальних проблем

У м. Запоріжжі з 1 по 3 квітня 2016р. відбувалася передостання сесія проекту «Молодь з числа ВПО: допомогти собі та іншим у пошуку рішень нагальних проблем», який реалізується ГО «Молодіжна Альтернатива» та Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні.

Детальніше...
 

«Єдність у різноманітті обмінні поїздки між Сходом і Заходом» у Чернівцях

25-26-27 березня 2016 учасники з Запоріжжя, Херсон, Миколаїв, Лисичанськ Луганської області змоги відвідати місто Чернівці

Детальніше...
 

Моя спеціальність та моє покликання – служити громаді.

Такий висновок зробив для себе після проходження стажування у Дрогобицькій міській раді студент соціально - гуманітарного факультету Дрогобицького державного педагогічного університету імені І. Франка Іван Габак.  Іван взяв участь у конкурсі на проходження стажування в органах місцевого самоврядування, який оголосили громадські організації «Молодіжна Альтернатива» та Дрогобицька громадська організація «Спілка Української Молоді».

Детальніше...
 

Файне місто Тернопіль зустрічало молодь зі Сходу

23-25 березня у м. Тернопіль ГО Молодіжна Альтернатива провела  обмінну поїздку в рамках проекту «Єдність у різноманітті», метою якого було подолання стереотипів, конфліктів і встановлення діалогу між молоддю Сходу, Півдня та Заходу України.

Детальніше...
 

Практичні аспекти європейської інтеграції України та відносин між Україною та ЄС

24 березня в м. Тернополі пройшов дискусійний клуб «Практичні аспекти європейської інтеграції України та відносин між Україною та ЄС: бізнес-діяльність, проекти місцевого розвитку, зустрічі з партнерами по ЄС, історії успіху

Детальніше...
 

Дискусійний клуб «Чи готові українці жити за правилами європейського співтовариства?»

26 березня 2016 в Рівному пройшов дискусійний клуб «Чи готові українці жити за правилами європейського співтовариства?»

Детальніше...
 

Децентралізація владних повноважень в контексті євроінтеграції України

25 березня 2016, Чернівці, в обласній науковій бібліотеці, центрі європейської інформації пройшов Дискусійний клуб

Детальніше...
 

22 березня у м.Київ пройшов дискусійний клуб від Представництва ЄС в Україні на тему «Європейські цінності в українській системі освіти: можливості та пріоритети для молоді»

Європейські цінності в українській системі освіти: можливості та пріоритети для молоді 22 березня у м.Київ пройшов дискусійний клуб від Представництва ЄС в Україні на тему «Європейські цінності в українській системі освіти: можливості та пріоритети для молоді».

Детальніше...
 

Студенти хмельницьких вишів - інтерни органів місцевого самоврядування по програмі «Молодіжної альтернативи» взяли участь у круглому столі «Реформування органів місцевого самоврядування очима влади та громади»

29 березня 2016 року в обласній раді з ініціативи Хмельницької ОО «Комітет виборців України» в рамках програми «Реформування місцевого самоврядування через залучення активних громадян» було проведено круглий стіл на тему: «Реформування органів місцевого самоврядування очима влади та громади».

Детальніше...
 


Сторінка 15 з 57

Відео

English version